Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyit keres egy kamionsofőr?...

Mennyit keres egy kamionsofőr? (nemzetközin)

Figyelt kérdés
Mennyivel van bejelentve? Mennyi jutalékot kapnak? Magyarországon mennyit keresnek Waberer's-nél és Horváth Rudolfnál? Van olyan aki támogatja a kezdő kamionsofőröket? (kifizeti nekik a jogsit cserébe ott van x évig)
2011. aug. 30. 11:48
 1/8 Dottorre válasza:
83%
Szemtelenül sokat keresnek. Nekem van kamionsofőr ismerősöm, ha nem érkezik válasz, akkor megkérdezem majd, ha épp Mo-n van, hogy milyen feltételekkel dolgozik és mennyit keres.
2011. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Állítólag sokat keres de alig van otthon.
2011. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm kamionos, bár nem az általad említett cégeknél dolgozik.

Minimálbérre van bejelentve, km-enként kap még pénzt, ami összesen olyan 300-320 ezerre jön ki havonta. Átlagosan 3-4 hetente van itthon 2-3 napot.

2011. aug. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én nekem fiatalon nem lenne gond. Igaz még 3 év kell addig míg el bírom kezdeni, de megfordult a fejembe nem is 1* hogy el kéne menni kamionozni.
2011. aug. 30. 15:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Eurórós viszonylatba keveset. Hazaiba fizetési viszonylatban sokat. 3-száz körük. De ha büntetéseket kap akkor azt tőle vonják le. Ha rosszul van kitőltve a menetlevél 100ezer Ft Ha nem tartja be a pihenőket 200ezer Ft De van 400ezer forintos büntetés is. Na most egy kamionosnak időre kell mennie. Volt olyan ismerősöm akit nem tudott rólla hogy a kollégája 1 napos aútópálya matricát vett 1 hónapos helyett. 2milióra büntették őket.

Szóval erre mondják hogy egy kamionos egyik lába a temetőbe másik a börtönbe. Szerinted ez Így megér ennyi pénzt és ilyen életet? (Élet)Én is csak azért vagyok kamionos mert se kutyám se macskám se családom az életem meg darabokban. Szóval nincs vesztenivalóm ,És nem vagyok emberek közé való. Ez így röviden. Akarsz még kamionos lenni?

2011. szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen
2011. szept. 2. 05:27
 7/8 anonim válasza:
Egy kamionsofőr 200-350 ezer forint között kereshet havonta, az összeg azonban csalóka, mert jövedelme kétharmadát adómentesen teszi zsebre, ami után így nyugdíjra sem számíthat. Ráadásul rossz esetben akár két hónap is eltelhet úgy, hogy nem látja a családját, nyáron a melegtől, télen a hidegtől szenvedve - a hűtéssel és a fűtéssel ugyanis spórolni kell.
2013. júl. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem apukam kamionos volt.O 200 ezret kereset Magyarorszagon.Keveset volt itthon.Hetente egyszer, meg volt hogy tobbszor haza jott de ugy hogy este jot reggel mar ment is.
2016. okt. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!