Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi az oka,ha még mindig a...

Mi az oka,ha még mindig a rutinpályán vagyok bent?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eddig 4-5 órát vezettem, és még mindig bent vagyok a rutinpályán. Szerintetek ez most még jó? A parkolást gyakoroljuk, ez nem annyira megy még.

Volt olyan nap,hogy megbeszéltünk egy időpontot,hogy mikor mennek vezetni. Elmentem a pályára, aztán vártam itt 40 percet kb. Mondom magamban fehívom,hogy miért nincs még itt. Válasza az oktatónak,hogy “ ohh basszus, ezt elfelejtettem,ma kellett volna vezetned?? Blabla.. Ezután momdta,hogy gyerek pénteken vagy szombaton.

Meg mindig telefonozik mellettem,meg beszélget más oktatókkal. Volt olyan,hogy egy máik oktató mondta,az én oktatómnak,hogy “gyere már egy kicsit mondok valamit,itt van Fruzsi” kiszállt, azt el kezdett ot vele beszélhetni több percet. Mondom magamba inkább megyek haza felhívtam(mert azt sem tudtam,hogy hol van.)



ma 01:54
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Csere
ma 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azóta se mentél haza?!
ma 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem az a gond, hogy a rutinpályán gyakoroltok, hanem az, hogy nem is gyakoroltok.

Egy óra a vezetésben is 45 perc valójában, de azt az oktató köteles gyakorlással kitölteni a tanuló számára, abba még az sem fér bele.

Az egy másik része lehet a kérdésednek, hogy mennyire jó a rutinpályán gyakorolni, ez valójában az oktatótól függ, hogyan tanít, ma már minimális a rutinpályán eltöltött idő, inkább olyan helyeket választanak, ahol gyér a forgalom, de többszáz méteres útszakaszok vannak - ahol nem gond, ha lefullad a tanuló, de van tere is a tanulónak, nem fogy el 50 méter után az út.

Ez már részlet kérdés amúgy, olyat az oktató nem csinálhat, hogy a kifizetett órát nem a tanulóra koncentrálva tölti.

ma 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van még oktató aki rutinpályán bohóckodik?
ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!