Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapest - Hatvan - Budapest...

Budapest - Hatvan - Budapest úton hol milyen matrica kell?

Figyelt kérdés
Pest megyei matricám van, Hatvanba mennék és vissza. Jól látom, hogy odafele Heves megye határát átlépve amúgy is az első lehajtóra lenne szükségem? Visszafele a sima 3-asról hol lehet felhajtani az M3-ra? (Mert ha jól tudom, de javítsatok ki, ha tévedek, felhajtani csak Pest megyén belül szabad nekem.)

okt. 17. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Hatvanig még jó a Pest megyei matrica.
okt. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Oda-vissza mehetsz a 21-es útig. Évek óta járok Pest megyei matricával, sosem volt még gond belőle.
okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
okt. 17. 21:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
okt. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4-es, nagyon szépen köszönöm, ezt valahogy nem találtam, csak országos térképet, nem tudtam, hogy első használható csomópont is van, nem csak utolsó, ha már rajta van az ember a pályán.


(Az meg külön szuper, hogy guglimaps ugye nem tud megyei matricákat kezelni, a wazéban meg nem tudtam valamiért más kezdőpontot megadni, hogy a hazautat ellenőrizzem.)

okt. 17. 21:40
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

A Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt. honlapján térképek mutatják az egyes vármegyei matricák területi érvényességét: a halványabb színnel kivastagított szakaszokon érvényesek.

Pest vármegye: [link]

okt. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!