Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Váltsak vezetés oktatot?

Váltsak vezetés oktatot?

Figyelt kérdés
Sziasztok holnap jönne a 4. órám és azt vettem észre hogy már nem is akarok vezetni.Az eddigi 3 alkalommal 1 órát vezettem alkalmanként.Az 2. órán volt egy 5 perces beszélgetés hogy mi hol találhato és mondta hogy elmegyünk a rutin pályára(azota mindig elmondja hogy megyünk de egyszersem láttam rutinpályát :D).Rutin pálya helyett elmentünk egy elhagyatott utra ahol 10 percig vezettem és utánna kimentünk a forgalmas utakra főút,többsávos út ahol már egyből 60al is kellet menjek (hogy ne tartsam fel a forgalmat)ezt mind ugy hogy közben kiabál velem.Nem vagyok agressziv de nagyon sokszor gondolkoztam hogy megálok és megverem.De miután vezetünk normális.Esetleg elmondanátok mit gondoltok erről a hozzáálásrol?Mert lehet hogy csak én nem értem hogy mekkora segitség lesz a jövöben az hogy egyből főutvonalakon és több sávos utakon vezetem(Debrecen környéke)

ma 13:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Ebben még benne van az is hogy egyszerre ordibálja nekem hogy nézek hátra,váltsak,muszerfalat nézem meg ugy érzem hogy igazábol nem is oktat,vagy tanit hanem csak ha mond valamit 0,5 másodperc alat teljesitsem
ma 13:12
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne.
ma 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Huh szerintem meg igen. Én is hasonlót váltottam le, bár nálam még az is baj volt, hogy nem értettem, mit akar, egyszer csam rámordított, hogy szedjeed máár! Én meg lefagytam, hogy és ez mit jelent?? Második óra után mentem máshoz, aki meg egy tündér volt, és megtanított így is vezetni.
ma 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3. válaszolo ezt ki is hagytam hogy nem értem hogy mit akar :D Mondja és mondja aztán a végén engem basz le hogy nem értek magyarul?közben azt sem értem mit akar mondani menrt egyszerre mond mindent és nem tudom eldönteni hogy mire figyeljek
ma 13:25
 5/9 BeefEater ***** válasza:

Szerintem kérd meg, hogy ha valamit elrontasz akkor nyugodtabban reagáljon és magyarázd el neki, amit az utolsó hozzászólásodban írtál.

Ha ennek ellenére nem változtat (vagy lecsesz már a kérésért is), akkor váltsál oktatót, de szerintem ez csak egy sima kommunikációs probléma amit akár könnyen meg lehet oldani.

ma 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kiabál, stresszelsz, ennek nincs értelme. Váltsál.
ma 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyunk egyformák...akár tanuló, akár oktató...akár gk, akár egyetem..


ha a járműkezelés megy, nem fullad le a kocsi induláskor, nem reccsen a váltó, akkor maradj..

ma 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kroms válasza:
Egyrészt nyilván alkalmatlan az ilyen oktatónak, másrészt meg hogy fogod elvégezni a rutinvizsgát, ha nem gyakoroljátok a feladatokat?
ma 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
AZ auto nagyon jó szerencsére én eddig csak egyszer fulladtam le mellékuton ahol nem volt forgalom mert kiabált össze vissza.Nekem a legfurcsább az hogy egyből az utakon tanulok vezetni amikor megyek 50el és jön mögöttem egy kamion és a kanyar elött 20 méterrel szol hogy kanyarodni kell majd ami nekem még kis távolság
ma 16:01

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!