Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Oktatónak ital?

NotMangoh kérdése:

Oktatónak ital?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lehet butaságot kérdezek, viszont 2 napja vizsgáztam sikeresen forgalmi vizsgából, és ilyenkor az oktatót illik-e meghívni esetleg egy italra, vagy vinni neki vmit?

Mikor visszaértünk adtunk neki kávéscsokit (50+ -os faszi), illetve még oktatáson is vettem neki egy üdítőt.

Viszont most hogy meg van a jogsi, mi a szokás? Szerencsére 1x sem ordibált velem, jófej, normális oktatóról van szó!

Köszi a válaszokat.



tegnap 19:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Én pedig könnyebben tanulok ha nem ordibálva, normális emberek módjára elmagyarázzák. Nem értek egyet, főleg azért, mert egy tanulóvezető akinek bármilyen kedve lehet 100%-osan kell teljesítenie, igazán megterhelő suli után, plusz még valakinek rájön az, hogyha az oktató ordibál vele.

Nyílván, ez megint ember kérdése.

ma 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!