Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Oktatónak ital?

NotMangoh kérdése:

Oktatónak ital?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lehet butaságot kérdezek, viszont 2 napja vizsgáztam sikeresen forgalmi vizsgából, és ilyenkor az oktatót illik-e meghívni esetleg egy italra, vagy vinni neki vmit?

Mikor visszaértünk adtunk neki kávéscsokit (50+ -os faszi), illetve még oktatáson is vettem neki egy üdítőt.

Viszont most hogy meg van a jogsi, mi a szokás? Szerencsére 1x sem ordibált velem, jófej, normális oktatóról van szó!

Köszi a válaszokat.



tegnap 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szokás, ha akarsz neki adni akkor adj.
tegnap 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én csokit vittem neki megy egy tízest borítékban, normális volt.
tegnap 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tuti hogy vinnék neki valami akár komolyabbat pl. pénzt, piát, valamit. A normális oktató ritka mint a fehér holló. De jó lett volna ha nekem normális lett volna. Szerintem valami komolyabb pia a legjobb ötlet.
tegnap 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én az oktatómnak asszem bonbont vagy ajándékkosarat vittem, közepesen fiatal nő volt, anyámnak is ismerőse, jófej volt, akkor még nem volt felhő, éppen ott volt, amikor mentem vizsga után 1-2 héttel átvenni az igazolást, amivel lehetett menni az okmányirodába, puszi-puszi-köszönöm. Italt nem vinnék, mert az mindig necces, hogy ki mit szeret, és abból is milyet. Én a konzulensemnek vittem annó az alapdiplomám után egy bonbont meg egy üveg tokaji aszút, szigorúan a sikeres államvizsga után, megköszönve 2 félévnyi munkát, amiben volt a szakdolgozaton kívül TDK meg publikáció is. Mivel mesterdiplomámat is ő konzultálta, láttam, hogy a csokinak örült, de a bor még 2 évvel később is ott volt a szekrényében, mert hiába gondoltam, hogy az ő korabeli átlag magyar férfi az édes fehéret szereti, ő speciel nem is ivott alkoholt. Rólam minden rokon tudja, hogy szinte minden piát szeretek, de senki nem mer nekem whiskyt vagy whiskey-t venni, mert tudják, hogy nem értenek hozzá annyira, mint én, és amilyen árkategóriában költenének rá, abban már válogatós vagyok. Persze nem nézném az ajándék lónak a fogát, de mindenkinek egyszerűbb a csoki. Kivéve, ha cukorbeteg az illető, akkor meg a csoki is kib*szás. :D Ez mindig nehéz kérdés, te ismered az oktatót, talán a legjobb tanács az, hogy ne komplikáld túl, nem azért csinálta amúgy sem. (Mondjuk én az oktatómtól már az első órákon megkérdeztem, milyen csokit szeret, mert nekem heppem tudni ilyeneket az emberekről. De másik kategóriánál meg annyi ember tanított, hogy eszembe sem jutott bármelyiket kiemelni vagy ilyesmi.)
tegnap 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmit. Hagytál nála elég pénzt.
tegnap 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

3-as, igazad van viszont egyáltalán nem tudom, hogy ő milyen piákat inna meg legszívesebben.

tegnap 21:36
 7/11 A kérdező kommentje:

5-ös, szubjektív de szerintem nem az oktatón múlik. ki tudsz fogni egy barom vizsgabiztost is, meg egy hülye oktatót.

nekem szerencsére jó oktatóm volt és hülye vb-m.

azon a napon 10-ből 9 embert megbuktatott, tehát nem az oktatóm nem bírt vizsgára normálisan felkészíteni, hanem a vizsgabiztos volt olyan amilyen. :)

de minden ember más

tegnap 21:38
 8/11 anonim ***** válasza:

Csak azért ne adj, mert "ez a szokás".

Ha te úgy érzed, hogy extrán figyelmes/türelmes volt veled és megérdemli, akkor adjál.

Az, hogy nem ordibált veled, az nem "jófejség", hanem az alap.

tegnap 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább alap lenne, hogy ordítson. Én attól nem tanultam senkit, aki egyszer nem mert leszidni. Én kedves szóból nem tanulok, mert otthon sem ahhoz szoktam.
tegnap 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*semmit
tegnap 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!