Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Annyira nagy probléma, ha...

Annyira nagy probléma, ha tankolás közben mellé folyik 2 deci benzin?

Figyelt kérdés

Valahogy elbambultam, és kb 2 deci benzint elcsorgattam a benzinkúton, és egy 30 centis kis paca keletkezett a benzinkút térkövén. Mikor bementem fizetni, akkor elnézést kértem, és szóltam a kútos csajnak, hogy szórjon rá egy kis homokot, vagy valamit. Erre ott ordibálni kezdett velem, hogy miért nem tudok vigyázni, és hogy neki egész nap csak takarítania kell stb.


De mi a franc ezen akkora gond?? Egyetlen perc meló szórni rá egy marék homokot. Vagy nekem kellett volna feltörölnöm?



szept. 1. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Ilyen melegben kb. 2 perc alatt felszárad.
szept. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
1-es, nyilván nem kellemes, ha rendszeresen, naponta ki kell mennie takarítani a hülyék miatt, akik képtelenek csak az autó tankjába engedni a benzint, és nyilván megvannak az előírások, nem legyinthet az egészre csak úgy.
szept. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A benzin tűzveszélyes anyag.
szept. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%

Amiért lepontoztad én pofán is vernélek, mert igaza van.

De annyi eszed nincs hogy ne folyasd ki a benzint!!

szept. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem csak ki volt már merülve mentálisan, és te voltál az utolsó csepp a pohárban számára
szept. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!