Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Számodra mi a legbosszantóbb...

Számodra mi a legbosszantóbb közlekedési szituáció?

Figyelt kérdés

Többet is írhattok.

Nálam ami abszolút elrúgja a pöttyöst, amikor egy kereszteződésnél gond nélkül átérek, de valami kretén bevág elém, a sor megáll, így én leszek az, aki forgalmi akadályt képez a keresztirányú forgalom számára (és akit így persze rommá dudálnak).



aug. 11. 14:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az mikor egy olyan valaki vesz részt a közlekedésben aki ő maga sem tudja mit akar. Tegnap előtt például megyek egy kerékpáros mögött mivel a sáv szűk megelőzni nem akartam. Egyszer csak a tekerést abba hagyja, lassul, közben nézeget hátra rám. Közben meg ide-oda dülöngél. Aztán nagy nehezen megáll és leszáll a bicikliről én meg tovább haladtam.

Na az ilyenek nagyon idegesítők, mikor ő sem tudja hogy mit akar vagy nem mutatja megfelelően, én meg döntsem el hogy várjam meg míg megáll vagy előzzem meg de mi van ha a marhája meg pont akkor kanyarodik elém.

aug. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

A zebránál pofázók is jók.

Na meg a kis szűk egy irányú utcában kocsival megálló, gyalogos ismerősével pofazó is favorit. Neki áll feljebb ha rádudálok. Meg kéne várni míg kibeszélgetik magukat

aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!