Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kamionosoknál hogy megy?

Santiego007 kérdése:

Kamionosoknál hogy megy?

Figyelt kérdés
A kamionsofőrök pl. Pesten kapnak egy címet,hogy menjenek el pl. Svédországba. Azt,hogy merre menjenek,milyen városokon keresztül azt megmondják nekik,vagy csak valahogy jussanak el az adott címre?
2010. nov. 1. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
GPS :D
2010. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó azt tudom -.-

De hogy megvan nekik adva hogy x városon keresztül menjenek,vagy amerre gondolják?

2010. nov. 1. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:
nem mondják meg.megnézed meglyik a legrövidebb,legbiztonságosabb,legjobb út.nah igen és most jön az h nem árt ha egy is eu ismeret is van a kis fejecskénkben.
2010. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2010. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kamionos 21 leirt minden lényeget, de azt hozzá tenném h nem muszáj EU ismeret, mert gondolj csak bele, valahol mindenki elkezdi egyszer, én is ugy kezdtem, hogy sose jártam még elötte külföldön és utána az elsö fuvarom francia országba szolt aztán onnan angolba ugye ahol kicsit "más" a közlekedés.....a kérdésre válaszolva: nekünk soföröknek kell kiválasztani, hogy merre megyünk, de ha pl olyan árut viszel akkor cs kijelölt utvonalon mehetsz (pl: samsung )
2010. nov. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!