Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan is megy ez? DIÁKBÉRLET

Hogyan is megy ez? DIÁKBÉRLET

Figyelt kérdés
A diákbérlethez kell pecsét az iskolától?
2011. szept. 2. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem kell..

A diákigazolványod kell hozzá meg hogy érvényesítve legyen azzal a hologramos matricával. A személyidbe ugyan azok legyenek az adataid. ennyi.

2011. szept. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
36%

Iskolalátogatási igazolás kell, meg diákigazolvány, aminek a segítségével kiválthatod kb. 50Ft-ért a viszonylati igazolást egy évre.


Ahhoz, hogy a bérlet érvényes legyen, ki kell, hogy legyen töltve, valamint a viszonylati igazolásnak és a diákigazolványnak mellette kell lennie. Természetesen júniusi bérletet nem használhatsz Szeptemberben.


Legalábbis itt nálunk a nem helyi járatokra így működik...

2011. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

RE: Iskolalátogatási igazolás kell, meg diákigazolvány, aminek a segítségével kiválthatod kb. 50Ft-ért a viszonylati igazolást egy évre.


Mi az az iskolalátogatási igazolás?

2011. szept. 2. 15:29
 4/8 A kérdező kommentje:
Na meg a viszonylati igazolás az mi?
2011. szept. 2. 15:31
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja kimaradt, ez az iskolának kell lepecsételni, vagyis ezekhez kell valami iskolai dolog vagy elég a diákigazolvány meg egy toll?
2011. szept. 2. 15:32
 6/8 anonim válasza:

Segítene, hogy milyen diákbérlet kell.

Iskolalátogatási---->szólsz osztályfőnöködnek, hogy kell, és egy fél óra múlva hozza.------>beviszed a buszállomásra, mondod, hogy viszonylati kell------> 2 perc és 50 Ft. múlva adják.


Hogy pontosan mik, arról fogalmam sincs.

2011. szept. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem múltál el 18 akkor csak a diák, kell (hiszen 18-éves korodig tanköteles vagy, szóval biztosan diák vagy). Én már elmúltam 18 és diákbérlettel utazok, csak érvenyes matrica kell, hogy legyen rajta.
2011. szept. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most már megvan, de én előtte olyan helyre akartam a bérletet ahol nem tanultam. :)
2012. szept. 9. 09:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!