Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy 12 órás busz úton vagyok...

Egy 12 órás busz úton vagyok nyaraláson 19 éves vagyok elvileg 1 x fogunk megállni 6 óra utánn 2 órája jövünk még csak nagyon kell pisilnom de nem akarok szólni h álljunk meg barátnőmnek akivel vagyok kérdeztem nem kell támogat h bírja még!!!???

Figyelt kérdés
Mit tegyek nem tudom?

júl. 28. 12:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
73%

A szituáció és a kérdés helyesen (egy lehetséges változat):


Egy 12 órás buszúton vagyok, nyaraláson. (19 éves vagyok.) Elvileg egyszer fogunk megállni, 6 óra utazás után. Még csak két órája jövünk, de már most nagyon kell pisilnem, ám nem akarok szólni, hogy álljunk meg. A barátnőmet (akivel az utazáson vagyok) kérdeztem, ő azt mondja, hogy bírjam még ki (tartsam vissza).


Mit tegyek?

júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
A buszon nincs wc?
júl. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Használj vesszőt, úgy érthetőbb.


Ugyanis nem mindegy, hogy egyesek rosszul érzik magukat, mások faszán.

Vagy: egyesek rosszul érzik magukat mások faszán.

júl. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Trollkérdés vagy sem, az értelmes válaszok azért hasznosak lehetnek bárkinek...

Én amúgy rengeteget utaztam nemzetközi buszokkal, a beütemezett szünetek azért vannak hogy az utasok ott intézzék folyó ügyeiket. DE: a sofőrnek kutyakötelessége (sőt: érdeke) megállni az első benzinkútnál ha valaki már nem bírná ki a tervezett pihenőig, ugyanez a helyzet az egyéb rosszullétekkel (pld. hányás). Emberek vagyunk...

júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a vezetőnek, mielőtt rosszul lennél.
júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
84%
A szétdurrant húgyhólyag halált okoz.
júl. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Köszi már elintéztem 4 kor szóltam h nem bírom álljunk meg erre többen is kérték és megáltunk.
júl. 28. 18:10
 18/25 anonim ***** válasza:
75%

Helyesen:

Köszi, már elintéztem. 4 órakor szóltam, hogy nem bírom tovább, álljunk meg, erre többen is kérték, és megálltunk.

júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
júl. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Én nem akarom elhinni, hogy ezek a valóságban megtörténnek. :D https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__127..
aug. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!