Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autóklíma tisztítása mennyire...

Autóklíma tisztítása mennyire hatékony,a klímatisztító spray használatával?

Figyelt kérdés
Állítólag, csak az ózonos tisztítás a megfelelő.

júl. 22. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Semennyire. Légfrissítő csak, nem fertőtlenít.
júl. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehúzás, értelmetlen
júl. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az nem jó semmire.


Vettem én is, használtam, volt valami illat utána de pár nap után elillant. Amikor klímáztam ugyanúgy poshadt szagot nyomott ki, pedig előírásnak megfelelően volt minden használva. Elvittem klímáshoz hogy akkor pucolja ki szépen, és mondta nekem hogy csak a náluk lévő erre való ózonos tisztítás segít, na meg persze nem árt pollenszűrőt cserélni legalább évente egyszer, és néha kitisztítani a csepegtető tálcát mert ha az eldugul és beszorul a víz na az tud büdös lenni és ameddig az nincs kitakarítva addig az ózon generátoros tisztítás is csak felületes pár napig tartó valami.

júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as köszönöm!
júl. 23. 05:49
 5/5 bazaltkaroly ***** válasza:
Inkább keress olyan szervizet, ahol pisztollyal benyúlnak és közvetlenül a rácsokat pucolják meg fertőtlenítővel. Az valóban hatásos, még az ózonosnál is jobb. A klímabombák, és a sprék csak ideiglenesen jók, ha büdös a klíma.
júl. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!