Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha valaki már egyszer járt...

Ha valaki már egyszer járt autósiskolába, sok órát vett és nem lett meg, akkor van értelme újrakezdeni vagy el kell engedni?

Figyelt kérdés
Sajnos még olyan sok órát kellett volna venni inkább nem mentem. Az oktatókkal sem lehetetett normális tempóban haladni, sajnos úgy meg elfelejti az ember. Na mindegy ha valaha úgy döntenék újrakezdem akkor emlékezni fognak rám?? Igaz az hogy egy adott városon belül az összes oktató meg biztos ismeri egymást? Ez esetben emlékeznének rám hogy ez már volt egyszer? És lehet e értelme valaha újra kezdeni vagy nem? Nyilván most nincs rá pénz, de ha egyszer majd lesz.

júl. 14. 13:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azért nem megy neked mert sugárzik az értelem belőled, de lepontozni azt tudsz.

Bezzeg amit megkellene tanulni ahhoz meg nincs gógyid.

júl. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Te mondod ezt, annyi eszed sincs hogy bárki aki ide jön az le tud pontozni akkor is ha köze nincs ehhez a kérdéshez. De ha te írtad a 9-es választ, az mondjuk tényleg jó nagy hülyeség volt.
júl. 18. 12:30
 13/14 anonim ***** válasza:

Pedig én letudtam vizsgázni és minden elsőre ment.

Ne te oszd itt az észt.

júl. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ja mert apuci elintézte a normális oktatót.
júl. 19. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!