Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire tartod magad jó...

Mennyire tartod magad jó gépjárművezetőnek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a válaszokra.

júl. 10. 17:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%

Ez valami magyar szokas hogy azzal vagnak fel hogy ki a jobb sofor?

Szerintem jol vezetek. Biztos van nalam jobb sofor de szerintem mar az is eleg jo aki biztonsagosan tud vezetni es nem gond neki a budapesti vezetes sem.

A legtobb rokonom akinek jogsija van nem mer masik megyebe sem elmenni autoval.

júl. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%

~350 000 +- 10 000 km-t vezettem le, volt balesetem, parkolóban. Sajnos a tranzittal hiába próbáltam gyök2vel kiállni, úgy, hogy semmit sem lehetett látni hátra, ugye szabályos volt a Lidl parkolóban 50el hajtva belém jönni.


Ezen kívül más szerencsére nem. Döntsd el te, mit gondolsz.

júl. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%

A jó az relatív. Balesetem még nem volt kb 25 év alatt, de tény, hogy nem szoktam száguldozni, inkább óvatosan megyek, pláne mióta gyerekek is vannak. Mondjuk nem is versenyautóm van, hanem családi kombi.

Mázlis helyzetem több is volt mostanában, leginkább a holttérből előbukkanó autók miatt, de nem lett baleset egyikből sem.

júl. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon jonak tartom magam! Mindenre van jogsim repülőn kívül, levezettem már leaglább 1 millio km-t autóval, 3 millió km-t kamionnal, hivatásos sofőr vagyok és még wcre is autóval megyek. Már gyerekkent is sokat vezettem, a jogsit a kisujjambol kiraztam, mar az első órán vizsgára küldött volna az oktató ha nem lett volna kötelező óraszám. Na ehhez mit szoltok ? :D
júl. 16. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az autót szerintem jobban uralom, mint egy átlag sofőr, viszont néha sajnos lankad a figyelmem a forgalomban, amikor fáradtabb vagyok.
aug. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Átlagos.
aug. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!