Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire tartod magad jó...

Mennyire tartod magad jó gépjárművezetőnek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a válaszokra.

júl. 10. 17:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Semennyire
júl. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
74%
3/5
júl. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
74%
10-ből 6.
júl. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Jók a reakcióim, de előfordult hogy más butaságát, és az én biztonságomat csak szabálytalan manőverrel tudtam orvosolni.

Nekem sokat segít az is ha rugalmasabb vagyok.

júl. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Elég jónak tartom, a maximális bónuszban is vagyok, óvatos vagyok, de nem lassú, és alacsony fogyasztást is hozok ki a kocsiból.
júl. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
17 éve vezetek, ebből volt 3 évben amiben munkaszerűen. Egy koccanásom se volt 17 év alatt. Szóval elég jó vagyok, pár a Bp-i közlekedést gyűlölöm.
júl. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

Nem túl jónak. Balesetet még sosem okoztam, de én szenvedtem már el, viszont ott számomra is új információ volt, hogy nagyon gyorsan tudom meghozni a legjobb döntést. Vagy a sok szar közül kiválasztani a legkevésbé szart.

Az autót nem érzem egyáltalán, ez zavar a legjobban, emiatt parkolni se tudok szépen, meg mindig gondolkoznom kell, hogy elférek-e még? Ezen kívül amúgy jól elvagyok, szépen csorgok a forgalommal, nem vagyok ideges, nem kapom fel a vizet, viszont az egészet egy borzasztó unalmas, szükséges rossznak tartom. Ha csak nem muszáj, akkor inkább BKV-val, vagy biciklivel megyek.

Akik utazni szoktak mellettem, azok jó sofőrnek tartanak, azt mondják, hogy nagyon nyugis mellettem ülni, én magamat annyira nem tartom jónak, ilyen 5/10-et mondanék, látok magam körül, vagy akár ismeretségi körben is sokkal tehetségesebb, magabiztosabb, rutinosabb embereket, akik úgy "érzik az autót".

júl. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Évtizedek óta vezetek, a 7. autómat használom.

Beautóztam Európát, nem okoztam balesetet sem másnak sem magamnak, ezek ellenére sosem mondanám magamról, hogy "jó vezető" vagyok.

Viszont a környezetemben többen mondják magukról, hogy zseniális/nagyszerű/kiváló stb. vezetők.

Ők tudják....... 😉

júl. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
84%
Átlagos. Ismerem a hatáaimat. Ismerős környezetben elvagyok a vezetéssel. Parkolás nehezen megy.
júl. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
A legjobb vagyok.
júl. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!