Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Rollerrel megbüntethetnek ezért?

Rollerrel megbüntethetnek ezért?

Figyelt kérdés

Záróvonalon gyalog tolva átmentem rollerrel. Természetesen ismerem a kreszt. Ilyen esetben gyalogosnak számítok. Addig a pontig amíg nem veszélyeztettek ezzel bárkit gyalogosan.

Pl. nem kell fékeznie az autósnak megállnia stb. Na így mindent betartottam. Pont azért le is szálltam róla mert láttam a rendőrt,de viszont üres volt az út. Teljesen.


Amennyiben megbüntetett volna, mert utánam jött. Milyen lehetőség lett volna fellebbezni?

Természetesen intelligensen megoldható volt a probléma, ugyan ezt elmondtam nekik Pár KRESZen túl vagyok már. B, C, A kategóriák miatt


júl. 3. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Amennyiben megbüntetett volna"


Kezdjük ott, hogy ezért nem büntetett volna meg. Ha viszont van gyalogátkelő hely a közelben és te nem azt használtad, akkor az ellen nem tudsz mit csinálni.

júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elsősorban büntetni akart a rendőr, ebben biztos vagyok.

Csak aztán meggondolta magát, mert tudtam olyan mondani neki, amire semmit nem tud mondani.

Valamint közöltem velük, hogy saját védelmem érdekében szeretném felvenni az egészet.

júl. 3. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit mondtál neki?
júl. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha volt a közelben zebra, akkor azt kellett volna használnod.

Ha főútvonalon történt, ott meg csak kereszteződésnél lehet átmenni.


Ezek miatt büntethetne.

júl. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha "Pár KRESZen túl vagy már", illene tudnod, hogy gyalogosoként számodra a záróvonalnak semmi jelentősége nincs...
tegnapelőtt 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!