Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi lehetett a karburátor baja?

Mi lehetett a karburátor baja?

Figyelt kérdés
Talán nem ez a megfelelő topic, mert egy fükaszáról van szó. Valami olcsó gagyi cirilbetüs 2t gép, és egy idő után nem indult. Egyáltalán nem értek hozzá, de vettem a bátorságot és a legapróbb darabokra szétszedtem a karburátort. Valami szennyeződésre számítottam, de teljesen tiszta volt, és tulajdonképpen nem csináltam semmi mást, csak szétszedtem, majd újra összeraktam. Érdekes módon most tök jól müködik, de még mindig nem jöttem rá, hogy mi volt a hiba.

jún. 26. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
bármi
jún. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kínai pöcökfelakadása volt, vagy csak kiesett a szmötyi onnan, ahol nem láttad. Olyan is van, hogy az alapjárati fúvóka valamiért nem enged, ráversz fölül, húzgálod a gázt, aztán indul. Meg számtalan más is. Például ha nem volt meghúzva a karburátor felfogató csavar rendesen, ami persze vagy feltűnik vagy nem, indulhat az a csavar kifelé nehezen olyankor is, főleg ha a menet is szétverődött már kicsit... Benzincső nagyon jellemző még, hogy úgy reped, hogy soha ki nem szúrnád, és egy csere után meggyógyul. Most épp lehet, hogy jó szögben áll, aztán ha megint izél, szerintem megér pár százast meg egy kis gyömöszölést, szűrő átrakást (mondjuk lehet nem árt abból is új, ha amúgy szereted a gépedet).
jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!