Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van még olyan sofőr, aki nem...

Van még olyan sofőr, aki nem akasztja teli a visszapillantót lógó cuccokkal, semmilyen dísz, illatosító nincs az autójában?

Figyelt kérdés
Amikor egyik ismerősömet vittem, csodálkozott, aztán meglepett egy illatosítóval. Nem büdös az autó, porszívózom hetente, mosom a gumiszőnyeget is, nem eszek, nem iszok benne.

#autó #dísz #Fölöslegesbiszbaszok
jún. 7. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nincs semmi. Én azon nevettem, mikor a COVID alatt a kék maszkok is onnan lógtak lefelé. :D

Meg a szituáción - mondjuk jobbra kanyarodsz intenzíven, az akkor ugye balra billen, pont be az arcod felé, te meg esetleg megijedsz mert hirtelen azt hiszed, hogy a forgalomban került eléd valami (pl. gyalogos)

jún. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kezdőként nem akartam pont emiatt semmit, aztán így maradt. Férjemnek kereszt meg illatosító is lóg, az nem zavar. De tényleg fura, hogy más autója teli van mindennel, nekem max. tisztító spray van elöl meg jégoldó, na azt el is kellene már tenni.
jún. 7. 16:14
 3/10 BeefEater ***** válasza:
100%
Nekem sincs semmi. Eléggé zavarna ez a bazári hangulat a saját autómban.
jún. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Engem kimondottan idegesít ha ott fityeg valami bizbasz. Illatosítót használok, de azokat az ülés alá teszem be és ha alul mozog a levegő akkor lehet is érezni, és azért van mert szeretem ezeket az illatokat, pedig én is tisztán tartom az autómat. Évente 2-3 alkalommal csinálok benne nagy takarítást akkor mindent áttörölgetek, amit lehet kiszedek, átmosok stb... De amúgy is havonta kiporszívózom, áttörölgetem, meg néha ha behordom a koszt akkor utána kitakarítom. Erre figyelni szoktam.

Meg én nem szoktam ilyenekkel telepakolni a járművemet. Persze matrica van a hátulján egy kis figuráról az is csak azért mert megtetszett, és van ott egy pici hiba a fényezésben és így jóval olcsóbb elfedni mint amiatt a komplett elemet újra fújatni. Más egyéb hülyeség sincs az utastérben, csak az ami tényleg kellhet. Egyedül menetrögzítő kamera van, azt sem nagyon szeretem hogy ott van a visszapillantó mögött valamennyire mert idegesít, de mivel haszna van és egy eseményből csak azért jöttem ki jól mert a felvételt feltudtam használni az igazam bizonyítására. Csak azért van, semmi másért. Telefontartót is csak akkor dobom fel ha navit használok.

A kalaptartón meg egy esernyőt tartok azt is csak azért mert bármikor kellhet.

Meg én a kesztyűtartóba, könyöklőbe is csak azt tárolom ami kellhet, felesleges kacatokat nem.

jún. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nincs semmi, tengeribeteg leszek a himbálózó csetreszektől, az illatosítók mű szagától meg felfordul a gyomrom.
jún. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hú, ma láttam, teli volt vkinek a kalaptartója plüssel. Tök jó hallani, hogy más autója is mentes a fölösleges kacattól.
jún. 7. 19:27
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed megjelenése óta voltam egy üzletközpont parkolójában; péntek délután révén dugig volt, csak a bejárattól messze találtam helyet.

Jó sok autót megnézhettem, míg a bejárathoz sétáltam, aztán vissza.

Elvétve láttam a belső visszapillantó tükörre akasztva bármit. Kalaptartós autóforma kevés volt, de amelyiket láttam, üres volt a kalaptartó.

jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs az autóban semmi ami himbi-limbizik, ami elgurulhat, vagy el tud mozdulni.

A csomagtérben van egy doboz (eü.doboz, ablaktisztító, szerelőkesztyű, törlőrongy) de ez is gumipókkal rögzítve.

A gyujtáskulcs is magában, nem zörög/verődik semmihez, nincs fémkarikája, nem lóg rajta semmi dísz, vagy kabala.

Amikor megvettem, első nap levakartam a kereskedés reklámját, és a hátsó szélvédő harmadát betakaró üzemanyagcég matricáját.

jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szolovjov ***** válasza:
50%
Egy autó Wunderbaum nélkül nem autó.
jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is utálom a logó kacatokat a tükrön. Elvonja a figyelmet, csökkenti a kilátást. Navit sem teszem ki a szélvédőre. Csipeszes pacsuli van a szellőzőrácson, műszerfal színével közel egyező.
jún. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!