Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan választják ki a rendőrö...

Hogyan választják ki a rendőrök, hogy kit büntetnek meg tilosban állásért? Ha többen szabálytalankodnak, akkor mi alapján választanak csak egyet ki?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Jaj ne szédítsd magad ilyesmivel . Nincs ilyen hogy többen is szabálytalankodnak és csak egyet büntetnek meg. Az meg pont Te vagy ,nem ?
2010. okt. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor mivel magyarázod, hogy a házunk előtt megbüntetik csak a mi autónkat, senki másét? Se a mi házunk előtt, se a szomszéd utcákban nem bírságoltak senkit, csak az én autómra, ami egy roncs és a babát hurcolom vele tettek bírságot. Pedig nem csak én álltam 6méterrel bejjebb a kereszteződésnél....és én még csak a járdán sem álltam, nem úgy,mint egyeseke a környéken....
2010. okt. 27. 11:18
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha mindegyik tiltott helyen áll, elvileg mindegyiket meg kellene büntetni. Ahol megállni tilos, ott a megkülönböztető járműveken kívül nincs más kivétel, a várakozni tilos tábla után pedig a mozgáskorlátozottnak, illetve az őt szállító járműnek szabad várakoznia...
2010. okt. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Te mért gondolod, hogy hazudok? Magadból indulsz ki?
2010. okt. 27. 11:20
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés bennem, hogy szabályos-e vagy sem...nem az, de így állunk itt már 15 éve, valaki mindig áll ott, mert nem férünk el a sok cégtől, aki ideköltözött és parkoltatnak...babakocsival is az úton megyek, nem a járdán, mert nem férek el, mert a járdán parkolnak folyamatosan autók....akkor mire vélhető, hogy kiszállnak az autóm mellett és csak a mienket megbírságolják...azóta és előtte se senkit, aki pont ott állt...és a környéken mást se,aki akkor pont szabálytalankodott...
2010. okt. 27. 11:23
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél panaszt a közlekedésrendészeten. Igaz, attól még téged nem fognak "felmenteni"... (Egyébként a 6 méter = 5 méter, de ennek most nincs jelentősége...)
2010. okt. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

furi, mostanában többen azt hitték, hogy hazudozom....:(


az érdekelne, hogy miben vagyok rosszabb, hogy más, aki pld a terepjárójával a teljes járdát elfoglalhatja, én meg nem állok centire pontosan és több a büntetés,mint a gyesem...mondjuk én nem vagyok terepjárós...

2010. okt. 27. 11:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Amit sűrűn ott látnak azt néha megbüntetik, mert nincs olyan, hogy annyiszor nem veszed észre a táblát (vagy ha van, akkor az meg is érdemli). Amelyiket csak ritkán látják ott, azt nem büntetik, mert az ember esendő :)
2010. okt. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Itt lakunk 15 éve. Pont azon a helyen én még soha nem álltam. Nem is szeretem volna ott állni, csak épp már összehánytam magam és a gyerek ordított és nem volt máshol hely csak kb 8-10perc sétára, ami gyerekkel kerülve a zebrák fele 20perc. Gondoltam, itt szoktak állni, a 15 év alatt sose volt gond....ha más áll ott, azóta se gond...csak akkor volt az.Talán a régi gyereküléses autóval mertek kezdeni...itt mi vagyunk a legcsórébbak, más terepjáróval és jobb autókkal jár.
2010. okt. 27. 12:03
 10/11 anonim ***** válasza:

nálunk is gyakran nincs elég parkolóhely.

ez nem fizető övezet, de a Váci út másik fele az..

ezért itt parkol mindenki! a közteresek végigmennek reggel 8 kor. Aki itt lakik,és nem ment el elég korán, az kap büntit, aki 9re jön dolgozni az meg nem.

Nálunk ez így "működik" , és amikor közöltem velük a véleményem még ők voltak megsértődve!! teszem hozzá,hogy ilyen ápolatlan igénytelen közterület felügyelők is csak ebben a kerületben lehetnek!

2010. okt. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!