Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jó Autós oktatót csak kapcsola...

Jó Autós oktatót csak kapcsolatok útján lehet elérni, mások hogy csinálják??

Figyelt kérdés
Voltam már tobbnél is de befürödtem velük sajnos. Agresszívak, prolik, lehúzósak. Ráadásul nem nagyon akarnak tanítani. Alap oktatást maximum leadja, aztán elvárja hogy vezess mint egy profi. Ott már nem tanítanak semmit, csak ugatnak mint a fába szorult féreg mivel persze hogy hibázik a tanuló. Nem fog tudni tökéletesen vezetni. Ez olyan mintha elmennék egy szakmát kitanulni, aztán a gyakorlati oktató nem tanítana szart se. Csak elvarná hogy csináljak mindent tökéletesen. Én szerintem azért autósiskola meg azért fizet az ember hogy jó sofőré váljon. Nem csak a papír miatt. És azt sem értem honnan kéne nekem profin vezetni azért mentem autós iskolàban hogy tanítanak meg. Nem azért hogy üvöltsenek mint egy féreg. Szóval mások hogy csinálják, hogyan jutnak be normális oktatóhoz? Mivel nehezen tudom azért azt elképzelni hogy mind ilyen száz százalékban. Vagy ilyen lenne az összes és mindenki csak végig szenvedi ezt a jogosítvány szerzést?

2023. aug. 21. 08:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
12%
Mind ilyen. Nincsenek jók.
2023. aug. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ismerősök által. Nálunk a városban szinte mindenki ismeri legalább hallomásból a legtöbb oktatót, nálunk pl. apám tudta, melyek azok, akikhez nem szabad menni, aztán tesóm jogsija után még egy felkerült erre a listára, az enyémet konkrétan a szupermarket parkolójában amikor meglátta, odaszaladt hozzá, hogy most kezdte a gyerek a KRESZ-t, vállalna-e. Amíg tanultam, addig is volt, aki mástól átjött hozzá. Mondjuk végül vele se volt apám elégedett, de talán rájött, hogy az oktatás és a rendszer szerkezete inkább hibás, úgyhogy az alapok megtanítására öcsémnek is jó volt az én oktatóm.


Amúgy keress nő oktatót, A kategórián is azt tapasztaltam, hogy míg a férfiak nagyon jól elmagyarázzák a rutint és leüvöltenek az olyan hibákért, amik egyébként az életedbe is kerülhetnek, ha egyedül csinálod, a nők általában türelmesebbek és kedvesebbek. Cserébe mondjuk nekem kevesebb is ragad meg a mondanivalójukból, mert a semmiért is megdicsérnek, erősen rád szólni meg nem fognak, valamit valamiért.

2023. aug. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Kapcsolat vagy szerencse.


Nekem az utóbbi volt. Neki is voltak neha proli (szexista, rasszista) megszólalásai, de nem ordított és végig korrekt volt velem, annak ellenére, hogy buktam is egyszer a saját hibámból.

2023. aug. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Bármelyik oktató jó. A stílusuk olyan, amilyen. Egyik sem fogja a lelkedet pátyolgatni.
2023. aug. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát azért aki úgy beszél mint a kutyával, az szerinted hogy lenne jó oktató? Azért maradjunk már emberek. Ennyi erővel akkor kiszedem az anyós ülésről oszt bele verem a fejét a betonba mert mindent lehet akkor ugyebár...
2023. aug. 21. 09:43
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom kinek hiszik ezek magukat de csak annyi a szerencséje hogy nem szeretnék börtönben lenni semmi több.
2023. aug. 21. 09:47
 7/19 anonim ***** válasza:
29%
#5 Nem kisiskolás tanító néni a vezetésoktató, ezt kéne már mindenkinek az eszébe vésni. Azért fizetsz, hogy rámutassanak a hibáidra, és felkészítsenek a forgalmi vizsgára, ennyi. Szolgáltatást veszel igénybe, amire neked van szükséged, úgy is kéne hozzáállni.
2023. aug. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Az a jó oktató, aki jól elmondja, mit hogyan kell csinálni. Neked meg kisebbre kéne venned az arcodat, ha nem értesz valamihez és meg akarod tanulni tőle.
2023. aug. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az nem mondják el, tudjál mindent. Az már oktatás lenne, az magas ezeknek. Hogy lett ezekből oktató?
2023. aug. 21. 10:01
 10/19 anonim ***** válasza:

Én amikor felhívtam a sulit akkor ajánlottak két oktatót akinek a találkozási pontja a lakhelyemhez a legközelebb volt. Lecsekkoltam őket Facebookon és amelyikük szimpatikusabbnak tűnt, őt választottam. Láttam, hogy az egyiküknek a tanulói adtak ajándékokat, bögrét, noteszt, tollat egyedi “a legjobb oktató” felirattal, ez meggyőzött. Nagyon jó oktató volt valóban, voltak idegesítő szokásai, de a lényeg miatt mentem oda, amit nagyon jól csinált. Türelmes volt, sosem becsmérelt vagy ordítozott, mindig odafigyelt rám, nem rugdalt azonnal vizsgázni de nem is vetetett velem 100 órát, jól magyarázott, mindig azt gyakoroltuk amiben éppen bénáztam. Valóban megtanított vezetni és nem törte le az önbizalmam. Azóta én nyilván ajánlom őt mindenkinek :)

Te is visszavehetnél amúgy egy kicsit, mert elég agresszívnek és bunkónak tűnsz, nem csoda ha egy oktatóval sem jössz ki.

2023. aug. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!