Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen ötlet, hogy télen...

Milyen ötlet, hogy télen szereznék jogosítványt?

Figyelt kérdés
Mennyivel nehezebb esetleg mint a nyári? Tapasztalatok?
2023. júl. 28. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Tekintve hogy szökőévente 1x esik hó, akkor is elolvad 1 nap alatt nincs nagy különbség. Max annyi hogy hamarabb sötétedik és valószínűleg többet mennétek esti fényeknél
2023. júl. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen enyhék a telek még jobban is jársz.
2023. júl. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Többet mész sötétben, kb ennyi a hátránya
2023. júl. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon egyedi.

Sokat gondolkodtál rajta?

2023. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Időjárás tekintetében igazából manapság semmi difi, nem sok esélyed van rá hgoy pl havazást fogj ki.
2023. júl. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Elonye hogy kevesebb a biciklis az utakon. Igy nem kell figyelni ara hogy pl zebran nem elozheted oket, stb
2023. júl. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem nehezebb megszokni. Amikor újratanultam, ősszel álltam neki. Aztán egyszer mentem világosban, csodálkoztam, hogy látni 😃 mindenképpen világosban kezdj tanulni, ne 4 után, később már megy bmikor. Biztos jó tippeket ad majd az oktató télre vonatkozóan, szerintem nem elvetemült ötlet, főleg, hogy nyáron kevesebb a lehetőség, mert mindenki akkor akar vezetni tanulni.
2023. júl. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Zseniális. Egyedül találtad ki?
2023. júl. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

1970. december 19-én volt a „B” kategóriás rutin- és vezetési vizsgám.


A vezetés gyakorlás java része városban van, a városi utakat mindig is takarították, csúszásmentesítették, a tömegközlekedés lehetővé tételére.

Ha a vizsga idején valami hatalmas hóesés, hófúvás vagy eljegesedés miatti közlekedési káosz alakulna ki, akkor áttennék a vizsgát másik napra.


De jónéhány év óta alig van téli csapadék. Évek óta nem veszem elő a hólapátot, ha van nagy ritkán van egy kis hóesés, akkor nem hogy vessző seprű kéne, egyszerű cirokseprű elég az udvari és utcai járdatakarításhoz. Legutóbbi télen az unokáim egyszer tudtak egy törpe hóemberhez elegendő havat összeszedni az udvaron, az is hamar olvadt, megrogyott. Évek óta áll egy melléképületi tárolóban a „0 km-es” szánkó.

2023. júl. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én novemberben kezdtem vezetni, így a vezetési órák nagy része a tél folyamán, többnyire iskola után volt. Semmilyen hátrány nem ért azon kívül, hogy ilyenkor sötétben mentünk.
2023. aug. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!