Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sorolnátok magyar kamionos...

Sorolnátok magyar kamionos cégeket? Elég ha egyet írtok és azt is, hogy melyik helységből van?

Figyelt kérdés
Szoktam nézegetni az autópályán, olyan sok van...
2010. okt. 13. 17:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én örülök, hogy a Waberer's is szerepel a válaszok között. Ezen tényleg kár vitatkozni. Köszönöm a válaszokat.
2010. okt. 13. 18:56
 12/16 anonim ***** válasza:

66%! Második vagyok.


Habár nem kamionozok, de azért a gazdasági eseményeket jobban követem az átlag embernél. Eddig nem hallottam semmi olyanról, hogy a Waberer's felszámolnák/feldarabolnák, pedig ennek lenne sajtóviszhangja, hisz a legnagyobb logisztikai vállalat Magyarországon. Tudsz valami forrást adni nekünk arról, hogy felszámolják a céget?

2010. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Bognár trans

Komárom-eszt. megye; Bajót

2010. okt. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Én is mondok kettőt:

Földházy Trans, Balatonfüred

Fazekas Trans, Balatonfüred

2010. okt. 13. 22:41
 15/16 anonim ***** válasza:
én irtam h "feldarabolták" hát h mien forrásra gondolsz nemrtom, de nekem is a fönököm mondta mert ö is waberers-es volt aztán ö is "kapott" autokat és mi azokkal járunk és azok is waberers-es ponyvákkal vannak
2010. okt. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A Gartner KG nak Lambach ba meg Zalaegerszegen van központja, de lehet h kanizsán is van.

A Waberer's még meg van, írd be jutyubta hogy Kótai Zoltán pl ő ott dolgozik

2014. aug. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!