Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Motorkerékpár lopásvédelmére...

Motorkerékpár lopásvédelmére mi a jobb megoldás? Lánc, riasztós féktárcsazár vagy elég egy riasztót beszereltetni?

Figyelt kérdés
Ti mit használtok? Hogy véditek a motort?
2023. jún. 24. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem GPS-es riasztóm volt, de nagyon szívta az akksit, sok szívás volt vele.
2023. jún. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
a haverom kitalálta, hogy amíg suliban van, a motorját nemcsak lezárja, de odaláncolja egy P táblához..nos délután, a suli után megy a mocijához, denhűlt helye. Táblával együtt ellopták. A közeli csöves mondta neki, hogy egy teherautóból három ember kiszállt, kihúzták a táblát a helyéről, és a mocival együtt fedobták a platóra..
2023. jún. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van rajta kormányzár, meg nem teszem le gyanús helyen. Három-négy ember úgyis feldobja egy platóra. Annyit tudsz tenni, hogy a forgalmit nem az ülés alatt tartod, meg esetleg biztosítod.
2023. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hosszabb távon nem állnék meg vele utcán. Este semmiképpen sem hagynám kinnt, ha nem tudom megoldani a tárolást saját udvaron/elzárt helyen akkor nem is vennék motort. Iskolába/munkába is csak eldugottabb helyen, kormányzár, tárcsazár, riasztó és lánc kíséretében. "Szép" kisvárosomban (Vác) így is csak órák kérdése lenne mire valakinek "megtetszene" és megkísérelné elvinni.
2023. jún. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A kormányzárat mondjuk 2 másodperc alatt törik fel a tolvajok.
2023. jún. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Mit nem?
2023. jún. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Például vannak olyan láncok, amiket nem.
2023. jún. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Dehogynnem. Max. több idő, és ezért van esélyed rajtakapni, vagy járókelőknek rajtakapni. Bicikliseknek is ezért javasolják, hogy egy olcsóval, és egy drágával lakatoljanak.
2023. jún. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: Tehát nem.
2023. jún. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha két órára otthagyod bárhol, akkor mindenre van idő. Lásd londoni szisztematikus motorlopások, hiába a sok járókelő, kivitelezik. Én amúgy a féktárcsazár mellé tenném le a voksom, meg egy jó biztosítás mellé, de olyan nincs, hogy egy utcán parkolt motor 100% biztonságban van, ha nincs saját garázsod. Ez van, ezt el kell fogadni. Én zárt munkahelyi parkolóban hagyom éjszakára, ami hétvégén zárva van, elfogadtam a rizikót. Sisakot azért nem a hátsó dobozban hagyom éjszakára, azt viszem magammal, legalább azt nem lopják el, ha a motort sikerül is.
2023. jún. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!