Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történik...

Szerintetek mi történik ilyenkor? (többi lent)

Figyelt kérdés
Megbüntettek szabálysértésért anyukám autójával 22 ezer ft-ra. Fellebbeztem, hogy le szeretném dolgozni, de mivel akkor volt hivatalosan munkám, (akkor éppen havi nettó 20 ezret kerestem) írták, hogy emiatt nem lehet, helyette csak haladékot adtak november végéig, hogy ki tudjam fizetni. Csakhogy azóta munkanélküli is lettem,(havi 36 ezerért nettóban) nem úgy tűnik, hogy lenne 22 ezer ft-om a jövőben egybe, amivel ki tudnám fizetni, max. ha rezsit nem fizetek, amit nem szeretnék kihagyni. A levélben benne volt, hogy további fellebbezésnek helye nincs. Kölcsön sem tudok kérni senkitől, mert nem tudnám visszaadni, mert így is van bedőlt hitelem. A kérdésem annyi lenne, hogy akkor utána börtönbe zárnak vagy akkor ha nem tudom befizetni határidőre, akkor mégiscsak ledolgozhatom, ha kérem? Ez bekerül majd az erkölcsi bizonyítványomba, ha a későbbi munkáltató kérni fogja?Egy kétségbeesett egyedülálló anyuka
2010. okt. 11. 23:26
 1/1 anonim ***** válasza:
keresd fel a szabálysértési előadót és tájékoztasd a tényekről személyesen!
2010. okt. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!