Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Késve kapom meg a fizetésemet,...

Késve kapom meg a fizetésemet, így az autómat az átírási határidőn túl tudom csak átíratni! Mi történik ilyenkor?

Figyelt kérdés
Aug.17.-ig kellene,de én csak szept.2.-án tudom átíratni!!!!Lesz valami hátrányom,vagy simán megúszom?
2011. aug. 3. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy aug. 17-ig kell?

Törvény szerint nincs türelmi idő, ahogy megvetted azonnal át kell íratni. A rendőrön múlik, hogy bármilyen kifogást elfogad-e.

Ami jól beválik mostanában, az az , hogy kérsz időpontot az okmányirodába, és arra fogod, hogy nincs átíratva.

Legyen valami írás róla, hogy mikorra kaptál időpontot, akár 2 hónapot is megesznek, csak újra kell kérni az időpontot.

2011. aug. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kaphatsz bírságot. De nem törvényszerű.
2011. aug. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A törvény szerint 15 napon belül kell átíratni az autót.Én is így jártam hogy 25 nap után tudtam csak átíratni,mert hiányzott egy papír és csak későbbre tudott időpontot adni az okmányiroda,nem volt belőle semmi gáz.Kérj az okmányirodától igazolást hogy mikorra van időpontod,és azt mutasd meg a rendőrnek ha kéri.
2011. aug. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!