Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyit keres egy belföldi és...

Mennyit keres egy belföldi és nemzetközi kamionsofőr?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Közel 4 éve futárként dolgozom itthon, és szeretnék lassan váltani, így jött szóba a kamion. Önerőből szeretném kifizetni a C, C+E, GKI, Páv vizsgát és egyéb sallangjait ami ehhez kell. Az érdekelne hogy ma egy magyar cégnél, lehet ez kisebb, nagyobb, mennyit keresnek a belföldes és nemzetközi sofőrök. Őszintén szólva elég vegyes összegeket hallottam eddig, és egy belföldön dolgozó sofőr 4-500 ezres fizetését elég kevésnek tartom ahhoz képest hogy én ételfutárként 500-550et tisztán megkeresek, és sokszor a kajám is megvan az adott napra, plusz minden este otthon vagyok.

Több munka is szóba került amire szívesen váltanék, de inkább a kamionozás ami tetszene, viszont nyilván előtte szeretnék tüzetesebben utánajárni a lehetőségeknek mielőtt befektetem azt az ~1 millió forintot a jogosítványra.


Előre is köszönöm az építőjellegű válaszokat!



2023. márc. 18. 14:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem folyamatosan kérdezősködök, egyszer jártam benn az Aldisoknál meg a Tescosoknál is. Budapest agglomerációjában, itt beszéltünk róla. Csak a busz egyelőre jobban fizet, ha elosztom a munkanapokkal. Mondjuk, aki jelenleg nem keres kamionon 500k legalább havonta, az nem tudom, minek csinálja. Bár, a buszozásban is van pár birka, aki képes 350k körüli fizuért gurulgatni.
2023. márc. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Csak Penny-t csináltam két éve nyergessel, Pest megye. Max 450 nettó volt amit kitudtam hozni, rengeteg melóval. Ez inkább a pakolàsról szól csak szólok...Igaz már nem helytálló a válaszom azóta sokminden változott gondolom.
2023. márc. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
54%
21.Azért buszosként jó hogy többet keresel, de ott azért többi is a felelősséged utasok téren + még a rakomány is vissza-vissza tud beszélni.
2023. márc. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

#23


Messze nem keresel többet. Kiemelt vonalon, csuklós buszon, agglomeráció/Budapest vegyesen, 12-13 nap/hó, átlag 16-20 órás számokkal keresel kb 520 nettót. Pont ezért nézegettem én is más helyeket, mert rohadtul nem fizet jól, a felelősséghez képest.

2023. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

24. 16-20 óra miatt nem is annyira vonzó ez a buszozás.

Mondjuk ez a kamionozás sem a legjobb napi munkaidő 13-15 óra, lehet hogy annyi a meló hogy még munka időn kívül is rakodni makd kötözni kell.

2023. márc. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

#25


Jah, engem is sokat megvisel. Bár az tény, hogy azzal kárpótolnak, hogy csak 12-13 nap. Mondjuk ez csak a Volán, a BKV más. De alapvetően úgy vagyok vele, hogy havi 12 nappal, csuklóson, normális vonalon nettó 510 körüli összeg megvan, az nem rossz itthon. Mondjuk azt nem csinálnám, amit néhány kolléga, hogy gyengébb vonalakon, meg nem csuklósokon, ilyen 35-430 közötti fizukért melóznak.

2023. márc. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

#20-as


Megkérdezhetem hogy mennyi jön ki neked nettóra kb, hány nap munkával, és melyik megye?


15 napra egyébként nem hangzik rosszul egyáltalán az 500-550 nettó. Én ennyit 20 nap 12 órával keresek jelenleg.

2023. márc. 26. 16:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!