Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nyomtad már meg véletlenül a...

Nyomtad már meg véletlenül a dudát?

Figyelt kérdés

Kamionsofőr vagyok és ma a telephelyen lévő mosóban,mikor a kormányon írtam meg a menetlevelet,véletlenül megnyomtam a dudát. (Gépi mosás, csak távolról kapcsolja ki meg be)

Erre az egyik mosós csávó ,aki kezeli a gépet, kicsit megijedt ,meg amúgy én is...

Utánna azt kiabálta " A fa*zommal szórakozzál, baccam meg a szádat." Majd leállította a gépet és kiabált, hogy indítsam be és menjek a fa*zba.

Ez jogos volt,tényleg ennyire rosszat tettem ezzel, vagy csak túlreagálta?



2023. márc. 9. 19:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Motoron megesik, hogy az index kikapcsolása helyett a dudára nyomok rá, nopara.
2023. márc. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Tizenvalahány éves Suzuki SX4 nagyon jól sikerült és problémamentes autó, de pont a duda az sajnos olyan hogy túl könnyen meg lehet nyomni akaratlanul, de rendszeresen. Aztán nem győzök bocsánatkérően inteni az előttem lévőknek hogy megértsék nem rájuk dudáltam :-D
2023. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ezzel a bocsánatkérően való intéssel meg az a baj, hogy így valószínűleg azt hiszik akiket ledudáltál, hogy valami régi ismerős így akar köszönni. Oszt akkor este meg miattad nem tudnak majd aludni, mert azon gondolkodnak,hogy honnan ismerhetnek téged.
2023. márc. 15. 00:00
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem unod ezt??
2023. márc. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
De, eléggé.... Nem tudnál inkább máshova írogatni? Unalmas vagy már.
2023. márc. 15. 09:10
 16/16 anonim ***** válasza:
Te vagy az aki dudulni akar?
2023. márc. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!