Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nyomtad már meg véletlenül a...

Nyomtad már meg véletlenül a dudát?

Figyelt kérdés

Kamionsofőr vagyok és ma a telephelyen lévő mosóban,mikor a kormányon írtam meg a menetlevelet,véletlenül megnyomtam a dudát. (Gépi mosás, csak távolról kapcsolja ki meg be)

Erre az egyik mosós csávó ,aki kezeli a gépet, kicsit megijedt ,meg amúgy én is...

Utánna azt kiabálta " A fa*zommal szórakozzál, baccam meg a szádat." Majd leállította a gépet és kiabált, hogy indítsam be és menjek a fa*zba.

Ez jogos volt,tényleg ennyire rosszat tettem ezzel, vagy csak túlreagálta?



2023. márc. 9. 19:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Nyomtam már meg a dudát véletlenül, sőt volt, hogy a refit is véletlenül meg az indexet.


Reakció meg... kinek milyen napja volt és ki hogy reagál dolgokra.

Nyilván nem ez a megszokott reakció.

2023. márc. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Igen. A km órát akartam, hogy mutassa és ehhez a jobb oldali bajuszkapcsoló végén kellett nyomkodni a gombot. De én valamiért a bal oldalit nyomtam meg és az a duda volt.

Talán valami dacia vagy renault volt ez. :D

2023. márc. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Kormánytekerés közben egyszer amikor parkoltam ki valahogy olyan szarul fogtam a kormányt hogy sikerült egyet alászedés közben “duddantani” , jól jött mert pont az utamban álltak de még nem akartam dudálni😆
2023. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is volt hasonló , parkolás közben jó nagy télikabátban balfåszkodtam, aztán addig tekertem magamat, míg a dudát talán alkarral megnyomtam. Na rögtön nem akartak már az áruházi parkolóban a gyalogosok mögöttem sétálgatni !
2023. márc. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
13%

Legalább ne kamuzz kiccsákó, mert egy kamionos nem ilyen és a mosós sem.

Nagyon dedós vagy!!!

2023. márc. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%
Ha még ilyen is lenne , a kamionos biztos hogy nem írná ide ki.
2023. márc. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Még kezdő vezetőként próbáltam tolatva parkolni, ezért forgolódás közben véletlenül rákönyökölhettem a dudára... először nem is sejtettem, hogy én dudálok, néztem körül, hogy ki ez a f*sz... majd rájöttem, hogy én :D
2023. márc. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Te sose voltál kamionos !!
2023. márc. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Oké
2023. márc. 11. 14:13
 10/16 A kérdező kommentje:

Na, tegnap voltam a mosóban és az a csávó volt aki múltkor is.

Bocsánatot kértem és mondtam hogy véletlen volt. Azt mondta tudja hogy véletlen, nem én vagyok az első, csak kB a szívrohamot hozta rá. Utánna meg tök jól eldumáltunk, azt mondta, hogy majd jön ő is sofőrnek, már csak a Gki-ja hiányzik.

2023. márc. 14. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!