Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha valaki lezárja kötéllel a...

Ha valaki lezárja kötéllel a kapubejáró hídját, azért nem büntetnek?

Figyelt kérdés
Pl ha engem zavar hogy mindig a hidamon fordulnak meg, akkor erre van lehetőség? Sokan csinálják így például gumiba rakott virágokkal hogy ne használja más a hidat.
2022. aug. 7. 14:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Közterület, nem tehetsz semmit. Aki meg akar fordulni, meg fog fordulni. Nem hiszem hogy napi több tucat autó a házad előtti árok-hídon fordul meg (már majdnem azt írtam, hogy a te hidadon, de nem a tiéd).

Ja, egyébként baromi érdekes híd lehet. Azt írod, kapubejárú híd. Aztán meg azt, hogy pont a szoba ablak előtt van. Most akkor melyik? Vagy akkora házad van, hogy a kapubejáró felett van az emeleten a szoba, és a kertedbe a házba épített bejárón keresztül lehet behajtani?

2022. aug. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
A szoba a kapubejáró sarkán van, tehát a szoba fala a kapubejáróval fut egyvonalban. A híd az ablakom előtt nem szó szerint értendő, de majdnem úgy van. Nagyon sok kocsi fordult itt, de már kitettem rá kukát úgyhogy nem fognak.
2022. aug. 7. 16:39
 13/20 anonim ***** válasza:

kukát? lesz mit felboritani, az se csendes éjjel .


remélem fémkuka.

:)

2022. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50%

Ács kapcsot tegyél ki, csak ne felejtsd el, ha haza érsz

;)

2022. aug. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Vannak önkormányzatok, ahol a kitett kukáért bírságolnak.

Az remek dolog, ha több talicskázással, kétszer amnyi idő alatt forgolódnak?

2022. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
54%
És ha az a napi pár autó a 10 másodperces megfordulás helyett percekig tolatgat vagy tili-tolizik az utcában, akkor az biztosan jobb lesz neked?
2022. aug. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
#13, nálunk már műanyag kuka van😉 Az önkormányzat nem fog büntetni, nem város és jó viszonyban vagyok a tagokkal.
2022. aug. 7. 18:08
 18/20 anonim ***** válasza:
78%

egy felvonóhidat kell csinálni.


híd vámot szedni,


[link]

2022. aug. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
kiraksz szép nagy köveket, hogy épp be lehessen hajtani kocsival közöttük, akkor senki nem ott fog forgolódni.
2022. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A #18-as hamarosan legális lesz, mihelyt a megyékből vármegyék lesznek főispánokkal :D
2022. aug. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!