Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nincs meg az alkalmassági...

CactuS1999 kérdése:

Nincs meg az alkalmassági papirom,igy nem adják ki a jogsimat?

Figyelt kérdés
Ma tettem egy sikeres forgalmi vizsgát,de nincs meg az alkalmassági papirom es azt mondjak az ismerőseim nem adják ki nélküle. Nekem pedig 9.ére mindenképpen ki kell kérnem legalabb egy ideiglenes ,mivel ekkor lesz egy technikusi vizsgam amihez feltétel a jogosítvány megléte.

2022. máj. 5. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosi nélkül nem kaphatsz jogsit. Nincs ideiglenes sem nélküle.
2022. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Kérj róla egy másolatot.
2022. máj. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ahol kiadtak, ott benne van a rendszerbe. elmondod mi volt, ès adnak.
2022. máj. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj,még anno gyerek orvosnál csinaltattam. Nem vagyok egy beteges ember,igy nem iratkoztam még át felnőtt orvoshoz,mivel azota mar 19lettem,így ott el sem látnak. Ha at iratkozok felnőtthöz ott is ki adja az uj doki? Vagy a gyerekhez menjek?
2022. máj. 5. 13:55
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk az autós iskolában a kezdet kezdetén kérték az orvosi alkalmasságit, amíg nem kapta meg az ügyintéző, addig neki sem állt a beiratkozási űrlapok kitöltésének.
2022. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz, ha bejelentkezel a háziorvosnál. Esélyes, hogy azonnal megadja. Ha a régivel operálsz, annak már egy ideje ketyeg a dátuma, hamarabb fog lejárni.
2022. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi alkalmassági vizsgálatot nem csak a háziorvosod csinálhat, neten találsz rengeteg helyet ahol elvégzik
2022. máj. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az új orvost és kérdezd meg, hozzáfér-e. Ha nem, akkor kikéred a gyerekorvostól, ez nem ellátás, csak egy papír. Bár szerintem biztos, hogy az átiratkozással átvitted az összes dokumentumodat is.
2022. máj. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
2000ft-ért kaptam újat a dokitól,meg lett oldva. koszonom a válaszokat :)
2022. máj. 8. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!