Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért van ez így? (vezetés...

Miért van ez így? (vezetés tanulás)

Figyelt kérdés
Nemrég haverokkal beiratkoztunk egy autósiskolába. 6an. Én ügyes voltam előtte sokat vezettem stb. Mindig figyeltem az oktatóra mindent úgy csináltam ahogy mondta szülők is ezt tanácsolták autóval maximálisan meg voltam eléged láss csodát mindenből elsőre átmentem. De a haverok között is van ügyes meg teljesen kezdő is. De az összes szülő mind az 5üké állandóan florclizzák az oktatót. Hívogatják. Előírják neki mit csináljon stb. Utána ha emiatt (pl ne nézzen körül) megbukik a tanuló akkor meg az oktató a bűnös azért mert nem azt csinálják amit az oktató mondott.Én mondtam nekik hülyék vagytok. Egyik át is ment másik iskolába azóta 5ször bukott PÁV-ra kell neki menni. Miért van ez így? Miért csinálták ezt a szülők?
2010. szept. 16. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a gyereke mindenkinek szent és sérthetetlen, elfogultak velük, nem látják a fától az erdőt. Az autóvezetés (oktatás) egy totál más környezet, eddig nem látott szituációk tömkelege, és az oktató is full idegen. Ettől persze még lehetne az oktató is droid, nekem (98-ba) az oktatóm egy gyökér volt, hol ordibált, hol a tökfőzelékről mesélt, mint valami gasztronómiai orgazmus. Lósz@rt se tanultam tőle. De volt más, akitől tanulhattam, hálistennek, az oktató így csak eszköz volt, hogy a köt. óraszám meglegyen.
2010. szept. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyan egy normális fazon volt. Fiatal srác nagyon tud. Oda teszi magát maxon én csak ajánlani tudom. Még akit átcitáltak a szülei az a gyerek is jó hogy nem sírt. A mostani oktató egy bunkó. Nem értem. Na mindegy.
2010. szept. 16. 11:52
 3/4 anonim ***** válasza:

OFF !-Reklám !

Szegeden van egy öreg oktató,az NAGYON jó !

Csizmadia János a neve !

2010. szept. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Grim13 válasza:
Hát szerintem senki se pofázzon bele az oktató munkájába ha nem ért hozzá, ha mégis akkor ne csodálkozzon !Oktató se épelméjű ember ha hallgat másokra ....
2011. máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!