Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen hangja van egy lökőruda...

Milyen hangja van egy lökőrudas/ nyomórudas motornak?

Figyelt kérdés
Ohv motor van a kocsimban, fura hangja van, mintha picit nagy lenne a szelephézag. Gondoltam beállítom, de hidrotőkés. Azóta az összes hidrotőke cserélve lett, de ez a fura klattyogó/ kattogó hang megmaradt.🤷‍♂️

2022. ápr. 13. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
És alulvezérelt az autód? Mert manapság a személyautók 99.9%-a OHV, de ez önmagában tök mindegy, mert mind felülvezérelt. Amiről te beszélsz, az alulvezérelt autóknál opció csak. Az meg nagyon ritka, ezért kérdezem, hogy a tiéd biztos az-e.
2022. ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hirtelen az OHV-t összekevertem az OHC-val. Bár a kérdést továbbra is fenntartom, hogy biztos OHV-e az autód.
2022. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ugyanez a motor van benne, mint a videóban, csak nem hengerenkénti, hanem központi injektoros.

[link]

2022. ápr. 13. 15:34
 4/7 A kérdező kommentje:

Közbe találtam saját képet.

[link]

[link]

A tömítőpasztát nem én nyomtam oda😇 Kapott helyette új tömítést.

2022. ápr. 13. 15:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagy lehet hpgy a láncot hallom?
2022. ápr. 13. 15:54
 6/7 A kérdező kommentje:

Ja, hamár úgyis ez a téma, az nagy baj ha ott le van törve egy kis darab? Az olajteknőben találtam meg a másik felét.🤷‍♂️

[link]

2022. ápr. 13. 16:01
 7/7 A kérdező kommentje:
7-en megnézik oszt egyse válaszol.. 🙄🤷‍♂️
2022. ápr. 13. 19:47

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!