Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Így lehetek stewardess?

Így lehetek stewardess?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék stewardess lenni. Minden követelménynek megfelelek, egyedül az a gond, hogy társalgási angol helyett és olaszul beszélek folyékonyan. Angolul csak hebegek-habogok. Van olyan légitársaság amely angol helyett elfogad valami más nyelvet is? Az olasz társaságokat már néztem...ott is kell az angol. Tudom, hogy az angol világnyelv meg minden...csak gondoltam hátha tudtok egy kivételt.

Előre is köszi!!

23L


2010. szept. 15. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha stewardess szeretnél lenni akkor tudnod kell angolul.

Vannak olyan repülős cégek, akik megtanítanak angolul, csak szerződést kell kötni velük, hogy aztán náluk dolgozol.

2010. szept. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, alap követelmény az angol.
2010. szept. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Angol nélkül a mai világban semmire se mész. Főleg nem stewardessnek. Szerinted az olasz légitársaságokkal nem utaznak külföldiek? Csak olaszok? Ha így gondolod, nagyban tévedsz. Tanulj meg angolul, utána gondolkozz ezen.
2013. jan. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!