Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitrális prolapsus-sal lehetek...

Mitrális prolapsus-sal lehetek stewardess?

Figyelt kérdés

billentyűk nem jól záródása, néha tachycardiás tünetek! Szedek rá gyógyszert. Az orvos azt mondta mindent csinálhatok kivéve: súlyemelés, szauna, merülés..

Akkor még nem gondoltam a stewardess melóra, de mostmár érdekel, hogy ilyen szívbetegséggel mehetek e.


2010. febr. 17. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is ez a bajom, nekem folyamatosan panaszt is okoz, nagyon gyakran érzem, hogy dobog a szívem, mintha ki akarná szakítani a mellkasom. Természetesen ilyenkor tachycard is vagyok. Ez egyébként egy nagyon gyakori elváltozás, főleg nőknél. Sokaknál nem is derül ki, mert nem minden esetben okoz panaszt.

Szerintem ezzel lehetsz stewardess, de azért ha 100%-ig biztosra akarsz menni, kérdezz meg egy kardiológust.

2010. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!