Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ez a jelzés/tábla mit jelent?...

Ez a jelzés/tábla mit jelent? (Németországban)

Figyelt kérdés

[link]


Ez a tabla nem vilagit soha, csak igy itt van. Itthon sehol sem lattam ilyet, arra gondoltam hogy azt jelenti mindig el lehet kanyarodni jobbra, meg pirosnal is, habar en nem mertem es inkabb megvartam a teli zoldet :D


Valaki esetleg tudja pontosan mit jelent ez?



2021. dec. 10. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pirosnál lehet jobbra menni.
2021. dec. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Piroson mindig kanyarodhatsz jobbra, persze elsőbbséget kell adnod.


A magyar kreszben nincs ilyen.

2021. dec. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem csak pirosnál, hanem mindig szabad jobbra kanyarodni az elsőbbség megadása után. Lehetne helyette egy folyamatosan zölden világító jobbra mutató nyíl jelzésű lámpa is, de a tábla olcsóbb, egyszerűbb, nem romlik el.
2021. dec. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.
2021. dec. 11. 08:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez mekkora, nyáron voltam én is kocsival a németeknél, szintén nem mertem soha átmenni a piroson. Aztán megkérdeztem egy rendőrpárostól akik már hazafele menet igazoltattak az utolsó útba eső autópályapihenőben, valahol Dresden és a cseh határ között kávézás közben, és megnyugtattak, hogy legközelebb ilyen esetben ha nem jön semmi, akkor piros mellett is kikanyarodhatok jobbra. Pacsi a kérdezőnek és a válaszolóknak is 😅
2021. dec. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tiszta amerika, marmint ott van az a szabaly hogy meg pirosnal is lehet jobbra kanyarodni :D A kep amigy egy het utan torlodni fog ugy toltottem fel, de akit erdekel a jovoben is errol volt szo [link]
2021. dec. 12. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!