Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mivel (busz, gyalog...)...

Mivel (busz, gyalog...) jártok munkába/iskolába?

Figyelt kérdés
És milyen messziről jártok be?

2021. nov. 16. 22:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
30km, vonat és villamos.
2021. nov. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyalog, 15-20 perc, Budapest.
2021. nov. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
39%
Busz, kb. 10-13 km, fél óra. Autóval 10 perc lenne, de jobban élvezem a buszozást, mint ha ilyen idióta konzervdobozban kellene nyomorogni. Meg nem mellesleg a környezetet sem károsítom így. A sok konzervdoboz imádó meg ott áll sorokban az úton, alig férnek el, meg is érdemlik, hogy ennyi eszük van.
2021. nov. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
93%

Nyàron van, hogy besétálok 10 km-t a munkába.


Hülyének néznek az emberek, de a 8 órás irodás ülés elött-után egy 1-2órás séta nekem jót tesz. Séta közben pedig van idöm podcastet hallgatni.


Ha az asszony azt mondja, hogy menjek bevásárolni, akkor szebb idöben fogom a bicajt és az utánfutót és azzal megyek a munkahelyemre, ahol van zárt bringatároló, majd munka után megveszem azt, amit a listára felirt és hazatekerek.


Autóval csak akkor megyek, ha munka után Hazautazunk (Ausztriából Magyarországra).

2021. nov. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
94%

Gyalog, 10 perc.


Gimnáziumba bejárós voltam, reggel egy órával korábban indultam iskolába és délután egy órával később értem haza, mint azok, akik a suli mellett laktak, akkor jöttem rá, hogy mennyire fontos az, hogy hol lakik az ember. Szüleim is közel laktak a munkahelyükhöz, gyerekkoromban ez volt a természetes felállás.


Szóval mikor lakásvásárlásra került a sor direkt úgy kerestünk, hogy közel legyen a munkahelyünkhöz. Nyilván itt drágább, mint a város szélén, de cserébe megspóroljuk az autó/tömegközlekedés költségét, és ami a legfontosabb az az idő, szerintem az ember életében a legértékesebb dolog.

2021. nov. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
69%

#15


Mintha a munkahely egy konstans dolog lenne az ember életében. :D

2021. nov. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
#16 valakinek lehet olyan munkahelye hogy jól érzi magát, és hosszú távon tervez vele. Én teljesen megértem a döntését.
2021. nov. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Jó hallani, hogy milyen sokan közlekednek környezetbarát módon. Akik autóval mennek és leírták miért, azokat is teljesen meg tudom érteni.
2021. nov. 20. 22:37
 19/19 anonim ***** válasza:
Autóval. A bicikli nem megoldható, gimis koromban pedig buszoztam eleget.
2021. nov. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!