Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha olyan helyzet állna elő,...

Ha olyan helyzet állna elő, hogy vagy csak a bicikliteket, vagy csak az autótokat tarthatnátok meg, melyiket választanátok, és miért?

Figyelt kérdés
Tudom, nem nagyon életszerű, hogy választani kéne, hogy csak az egyik maradhat meg, de ha mégis, melyiket tartanátok meg?

2021. aug. 28. 22:14
A kérdező szavazást indított:
A biciklimet.
Az autómat.
18 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Autót, nem is kérdés, kell a munkábajáráshoz, meg hobbi is egyben az építése, nem kevés pénz, idő, energia van már benne. A biciklimen meg nem ültem vagy 10 éve
2021. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

MIvel nincs is biciklim, mert nem szeretek biciklizni, ezért nem kérdés.

De egyébként is autó nélkül elég nagy problémám lenne, azzal járok munkába (más lehetöség nincs), szóval mindenképpen ezt tartanám meg.

2021. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs autóm, szóval a kerékpárt.
2021. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
78%
Kiskorú vagyok, nincs autóm, sőt, jelenleg biciklim sincs, de ha választani kéne, az autót tartanám meg. Azért, mert anyagilag így érné meg jobban, és ha szükséges lenne, eladhatnám és vehetnék az árából több bringát. Nincs még munkám, így nem szükséges hozzá a kocsi, egy bringa viszont nem ártana. Abszolút nem érdekelnek az autók, sem a vezetésük, se semmi, mégcsak esztétikusnak is képtelen vagyok látni valamennyit. De a bicikli élmény, mehetek vele kb. bárhol és szeretem is. Tehát tényleg csak azért tartanám meg a - nem létező - kocsimat, mert így volna logikus (feltételezve, hogy nem vagyok hozzánőve sem az autóhoz, sem a biciklihez, nem szeretem különösebben egyiket sem).
2021. aug. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Kerékpáromat, jogsimat elvették mert ittasan balesetet okoztam, de utána vettem egy kocsit, gondoltam úgy sem fog meg a rendőr, ez így is volt, de hogy egy 2.0tdi ne tudjon 240-el menni, az undorító szegyen. Nade lényeg, hogy bejöttem belvároaba van egy paraszt akit fizetek és vezet hozza a kocaiját, nekem meg itt a bicikli.
2021. aug. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Auto.

Biciklivel nem tudnek munkaba jarni

2021. aug. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerű választani? Lol, ki a franc sajnálná a biciklit, amit egy évben 10x veszek max elő?
2021. aug. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Aki nem tízszer veszi elő.

2021. aug. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!