Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire fog elterjedni a...

Mennyire fog elterjedni a közlekedésben az elektromos kerékpárok használata?

Figyelt kérdés
Általánosan, csak kevesek kiváltsága lesz,munkába járáshoz is széles körben használni fogják?

#elektromos kerékpárral az utakon
2021. jan. 12. 21:03
 1/9 anonim válasza:
94%

Miért gondolod,hogy ehhez kiváltságosnak kell lenni?

Úgy tudom van rá valami pályázati lehetőség is.

Szerintem a közeljövőben egyre többen fogják választani ezt a közlekedési módót.

2021. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kiváltság, nem is olyn drága (egy komoly bicikli drágább).

Nincs jó teljesítmény, hatótáv, nehéz és mindig tölteni kell.

Majd akkor terjed el, ha mostaninál 5x erősebb akksik lesznek.

2021. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért terjedne el, a sima bicikli se terjedt el, ez nem hollandia.
2021. jan. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as, jártál már az Alföldön?
2021. jan. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A biciklizés elterjedéséről csak annyit:

Az ország legfontosabb,és a legtöbbet használt bicikliútja a budai dunaparti bicikliút,amin a forgalom az elmúlt évben 2020-ban 10 szeresére növekedett,felismervén az emberek ennek a közlekedésmódnak az előnyeit,olcsóságát,gyorsaságát a többi közlekedési módhoz képest.

És akkor nem beszéltünk az egészségmegőrző szerepéről sem.Egyre többen kerékpároznak,még munkába,vagy iskolába is rendszeresen,a legelszántabbak

még télen is.Egyfajta kihívás a mindennapokba,még egészséges is,és olcsó is.Ott van Olaszország,vagy Hollandia,ahol milliók hódolnak ennek a sportnak,és ha tehetik rögtön biciklire ülnek.Ehhez persze egy szemlélet is kell,ami nálunk most alakul ki,de a biciklisek rétege egy masszívan fejlődő csoport lesz,már most is nagyon erős összetartással.

2021. jan. 13. 15:40
 6/9 Alex Fly ***** válasza:

Mennyire fog?

Európa nyugati felén már évek óta több pedelecet adnak el, mint analógot...

2021. jan. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Érdekes a kérdésed mivel elektromos kerékpárról kérdezel, majd elkezdesz a kerékpározás egészségügyi hatásáról írni.
2021. febr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Alex Fly ***** válasza:
95%

@7: miért lenne ez annyira érdekes? A kerékpározás egészségügyi hatásai évek/évtizedek óta ismertek - és ez nem fog attól változni, hogy van-e rásegítés avagy nincs...

A pedelec csak métg több ember számára teszi ezt elérhetővé.

2021. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van egy összecsukható pedelek-em. Fantasztikusan jó. Nem megerőltető dombra fel. Azelőtt mindig toltam. ( nem vagyok fiatal ) Kis rásegítésre mindig szükség van mivel nehezebb a kerékpár a hagyományosnál és az elektromotornak üresen forgatva van némi visszatartó ereje. A hatótávja nekem elég 30 kilométeren kb. a fele delejt szívja le. (Többet még nem tekertem vele.)
2021. ápr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!