Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit kezdetek az olyan kutasokk...

Mit kezdetek az olyan kutasokkal, akik oda sprintenek hozzátok a benzinkúton tankolni és ablakot mosni kérés nélkül?

Figyelt kérdés
Napi szinten járok a benzinkútra, ha minden alkalommal otthagyok csupán 200 forintot, az havi 6 ezer fonrit, amit nem sajnalnék, ha lenne pénzem, de így, hogy arra is oda kell figyelnem, hogy hány deka felvagottat veszek, nem szívesen adom oda. Aztán ő oda sprintel, megtankol, lemossa az ablakot, és nincs pofája az embernek, ahhoz, hogy ne adjon oda pénzt. Ha meg 50 forintot oda adok, akkor is szégyellnem kell magam. Annyira kellemetlenek ezek a helyzetek.

2021. jan. 9. 22:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%

Van egy kutas ismerősöm, az tutira tudja, hogy

kihez kell odatipegni, kivel hogy kell bánni..

Mondom beállt egy kocsi..-á...ez szarevő, mondja..-ismered? Nem, de elég ránézni..


Öreg rutinos róka. Jól keres, elégedett.

2021. jan. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Sprintenek ??
2021. jan. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%
De azt honnan fogja tudni, hogy te milyen üzemanyagot szeretnél?
2021. jan. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ez csak azért van mert látják rajtad hogy gyenge vagy ezen a téren.

Én annyit mondok hogy KÖSZÖNÖM és már el is megy.

2021. jan. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
2010-ben voltam kutas, akkor is kiírtad ugyan ezt a kérdést, ami felháborító, hogy az eltelt 11 évben nem emelted a történetedben szereplő összegeket, szégyelld magadat!
2021. júl. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
71%
Miért kéne szégyellnie magát? Amit nem kérek azért én se fizetek, ha lemossa az üveget kérdés nélkül akkor ne nézzen rosszallóan ha nem is kap érte egy fillért se, vagy csak ötven forintot.
2021. júl. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
15 te meg mi a joistenrol beszelsz? Eleve 24 éves vagyok. Csak szolok, nem minden hasonló kérdést ugyanaz az ember ír ki.
2021. júl. 17. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!