Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit kezdetek az olyan kutasokk...

Mit kezdetek az olyan kutasokkal, akik oda sprintenek hozzátok a benzinkúton tankolni és ablakot mosni kérés nélkül?

Figyelt kérdés
Napi szinten járok a benzinkútra, ha minden alkalommal otthagyok csupán 200 forintot, az havi 6 ezer fonrit, amit nem sajnalnék, ha lenne pénzem, de így, hogy arra is oda kell figyelnem, hogy hány deka felvagottat veszek, nem szívesen adom oda. Aztán ő oda sprintel, megtankol, lemossa az ablakot, és nincs pofája az embernek, ahhoz, hogy ne adjon oda pénzt. Ha meg 50 forintot oda adok, akkor is szégyellnem kell magam. Annyira kellemetlenek ezek a helyzetek.

2021. jan. 9. 22:43
1 2
 1/17 anonim válasza:
92%
Annyit kell mondanod, hogy "intézem, köszönöm" és meg van oldva a nagy probléma.
2021. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen ám, csak akkor te vagy a szemét, és ezt határozattan ki is nyilvánítja egy nézéssel. :D
2021. jan. 9. 22:46
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
1. Valaszoloval ertek egyet. Én nem nézek rá miután elutasítottam, kicsit könmyebb így nemet mondani :D
2021. jan. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
70%
De minek adsz? Az a munkája.. különben is, fizetni bent kell, bent van a kassza.
2021. jan. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

"Igen ám, csak akkor te vagy a szemét, és ezt határozattan ki is nyilvánítja egy nézéssel."


És?


Ha mindenkinek fizetnék azért, hogy ne nézzen rám csúnyán, akkor hamar utcára kerülnék :D

2021. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
minden nap tankolsz három decit, vagy mi?
2021. jan. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát elég mostmár. Ahogy oda érek, azonnal szalad ki az a bizonyos személy, és kérés nélkül mossa tankolna és mosná az ablakom. Kifigyelik kitol kapnak, aztan már pofatlanul raszaplnak az ilyenekre, mint én, de legközelebb visszautasítom. Magam be tudom illeszteni a lyukba azt a rohadt pisztolyt majd megnyomni a kart. Nem tudom, miért kéne ezért segítséget kérném, majd fizetni érte. De mivel jószívű vagyokoda adnam en azt a havi 6 ezret, de csorokent ezt nem tehetem meg.
2021. jan. 9. 23:00
 8/17 A kérdező kommentje:
Hatos, Olyan munkám van, hogy sokat kell vezetnem.
2021. jan. 9. 23:01
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Hát, ez olyan fura. Én nő vagyok és ugye a nőkhöz rögtön sprintelnek, de mindig mondom, hogy köszi, megoldom magam. Van, hogy annyira sietnek, hogy még ki se szállok az autóból, már onnan kell inteni meg fejet rázni, hogy nem kérek segítséget. És még soha nem néztek csúnyán ezért. Ahogy láttam, vannak elegen, akik viszont kérnek segítséget, volt olyan nő, aki még az ablakmosó tartályát is a kutassal töltette fel, ő tuti nem 200 Ft-ot adott utána.
2021. jan. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
50%
Milyen benzinkút az ahol mindig jön a kutas? Mert nálam sose jött oda.
2021. jan. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!