Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek ebben a helyzetben...

Szerintetek ebben a helyzetben kinek volt igaza?

Figyelt kérdés

Mentem a bicikliúton a bringámmal, és előttem beszélgetett 3 tizenéves lány. (Megjegyzem, a járda kemény 1 MÉTERRE van a bicikliúttól) Már majdnem nekik megyek, amikor az egyik gúnyosan félreáll és utánam kiabálja, hogy "Szívesen!" Na most, ezt nekem meg kellet volna köszönnöm?! Meg kellet volna köszönnöm, hogy lusta a járdán állni, majdnem elütöm, és félreáll?! Inkább ő köszönje meg, hogy nem ütöm el!

Mit gondoltok erről?


2010. aug. 10. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Jogilag neked volt igazad, de azért illik szólni, hogy bocsi, arrébb mennétek, vagy rácsöngeni.
2010. aug. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minek törődsz az ilyen csicskákkal? Teljesen felesleges ilyenen rágni magad... ha nagyon akarsz mondani valamit, akkor legközelebb mondd, hogy a bicikli út a bringásoké és a járda csak 1 méterre van...
2010. aug. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én ilyenkor azt szoktam hogy jobban megtekerem egy kis farolás félre állnak és manual-ba elmelettük és akkor tudják hogy nem jó előttem menni:D
2010. aug. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kerékpár úton sosem köszönöm meg hogy valaki félreáll. Az nem a gyalogosoknak van hanem a bringásoknak.
2010. aug. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt velem is ilyen, Bajcsy-n. 2 plázapics@ röhögcsélt a bicikliúton, én meg egy kempinggel mentem a bicajúton, terepgumikkal, tehát hallani is hallottak. csöngő, majdnem elb@sztam az egyik csajt, amelyik utána be is szólt, "mivan f@szi, kemények vagyunk azzal a szarral?" akkora kontraféket nyomtam, hogy csikorgott a terepgumi, és kifaroltam. leszáll, letámaszt, visszasétál. úgy beoltottam a csajt, hogy sírva fakadt. 3 nap múlva megint összefutottunk ugyanott (féknyomom még mindig ott volt:D), egyből félreállt.

15/F

2010. aug. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!