Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Dízel autón fogok vezetni...

Dízel autón fogok vezetni tanulni, különbözik bármiben a benzinestől? ( Vezetéstechnikát tekintve. )

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 00:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

01.54-es vagyok... én egy 1.6os benzines civicen tanultam vezetni... el tudtam indulni, mert már sokat vezetgettem elötte... de utáltam... Itthon mindkét autónk benzines, de sokszor vezetek benzines autót is... és Inkább a dízelt véálasztanám... 19 vagyok, imádok rallyzni amatőr sprinteken, meg navigátorkodni is, de utcán biztos hogy vmi kiskasznis 1.7 tdi-t vagy nagyobb 1.9-22.tdi-t veszek majd... Szerintem ha normálisan gondolkodsz, és meg akarod vigyázni az autódat nem fogod nyomni neki, és akkor inkább a dízel a jobb választás...

Ismerek oylat, aki sofőr, és kamionos cége is van egyszerre, vett egy C vectra 1.8 benzint a 98-as passat 1.9 tdi mellé... mondván hogy lecseréli... 1 hónapot járt vele és azt mondta h lehetetlen, hogy hogy nem megy a vectra... :)


Nekem a favorit a II-es golf 1.6 gtd marad mindörökre... imádom azt a kocsit, ahogy megy, ahogy kinéz mindenét, kivéve a kuplunkpedál formáját:) Azon íkvül minden porcikáját imádom, csak eljárt lefette az idő :(


NEM SZERETNÉK VITÁT NYITNI! CSAK LEÍRTAM A VÉLEMÉNYEM!

Szerintem is erősebb, jobb gyorsabb a benzines autó, De mindennapi szaladgálós autónak ÉSSZERŰBB a dízel...:)

2010. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
17.19-es: te tényleg egy 1100 köbcentis benzinest hasonlítasz egy 1.9-es dízelmotorral? gratulálok, te sem vagy a gondolkodás mestere.
2010. júl. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyébként teljesen egyértelmű a dolog: akinek arra kell az autó, hogy A-ból B-be eljusson, minél 1xűbben, olcsóbban, az vegyen dízelt. Aki emellett AUTÓzni is szeretne, vagy számít neki a vezetés élménye, az nem fog dieselt venni. A dízel teherautóba való.
2010. júl. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Olvastam itt a véleményeket, h inkább a benzisen a jobb, kényelmesebb. De miért? Nem értem, mert szerintem a dízelest könnyebb vezetni.
2010. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Aki 1 kicsit is tud vezetni, annak mind1, hogy diesel, vagy benzin, egyiket sem nehéz vezetni. Viszont aki hajtott már jó benzinest, az nem fogja lecserélni egy dieselre, ami 4-5 ezer fordulatnál és afelett már halott. Vannak persze jó dieselmotorok, egészen kiváló menetteljesítménnyel, ámde ezeket leginkább csak prémiumkategóriás autókba szerelik.
2010. júl. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!