Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kamionosok! Tudtok mondani...

Kamionosok! Tudtok mondani olyan céget ahol 4 kézbe lehetne nemzetközizni és felvesznek kezdőt?

Figyelt kérdés

Friss ce jogsim van, gki,páv, digit kártya. Nemzetközizni szeretnék , de 4 kézbe, állandó jelleggel.


2 hónapja direkt ezért húst, babot, tojást sem eszek ( nem szellentek rendhagyót).


2020. febr. 16. 23:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget a munkáltatódtól. Biztos tudnak helyben olyan panziót ami max 3 ezer forint /éjszaka.
2020. febr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
a szar cégek, mint a gartner képes felrendelni zalaegerszegre, 3 vagy 5 napos oktatás mielőtt indulnál, ja és a szállást old meg te... a normális cégek legalább egy munkásszállót bérelnek neked, de van amelyik panziót bérel. Ez a te döntésed, habár szerintem nem fogsz csődbe menni ha arra a pár napra te magad bérelsz egy szállodai szobát... de van ahol meg nincs oktatás, hívd fel és kérdezd meg . Duvenbecknél azt hiszem nincs előre oktatás, csak menet közben. De a Waberersnél pl elvileg van, de én amikor kezdtem akkor az a részleg főnöke valahogy figyelmen kívül hagyta, és egyből elindított 4kézbe amíg betanultam :D Mondjuk az orvosi vizsgálat is ennyi volt (ja és nem orvos, hanem a főnök csinálta lol) : "Van valami bajod?" -Nincs "oké" ennyi :D
2020. febr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Gartner az okés mert van nyaralónk BKeresztúron. :) meg 140-re lakok (asszem).


Naa, a Duvenbeck..az tetszik.

2020. febr. 19. 00:03
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Az irásodból itélve Te egy probléma vagy, nem hiszem higy lesz olyan(ha csak nem akadsz hasonlóval) aki huzamosabban veled dolgozna.
2020. febr. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
#14, köszönöm, elfogadom, igazad van. Ám ha nem gond, kifejtenéd ,hogy mely sorokból következtettél erre? Hálás lennék ha leírnád.
2020. febr. 19. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!