Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kamionosok! Tudtok mondani...

Kamionosok! Tudtok mondani olyan céget ahol 4 kézbe lehetne nemzetközizni és felvesznek kezdőt?

Figyelt kérdés

Friss ce jogsim van, gki,páv, digit kártya. Nemzetközizni szeretnék , de 4 kézbe, állandó jelleggel.


2 hónapja direkt ezért húst, babot, tojást sem eszek ( nem szellentek rendhagyót).


2020. febr. 16. 23:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Hova valosi vagy? Van ismeretsegem,utanw kerdezek
2020. febr. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

:D


nyugi, majd a váltótársad fog.


Waberer's és a nemzetközi részleg.

2020. febr. 17. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Somogyi vagyok.


Oh, az nem baj ha a másik , én rám ne legyen panasz, az a lényeg. (Suliba 14 évig jártam és 2 alkalommal szellentettem, wc-n többet azt nem számoltam ,szóval profi vagyok)

2020. febr. 17. 07:41
 4/15 anonim ***** válasza:
Somogyba nem vagyok járatos, de először is körbenéznék a helyi cégeknél és felhívnám őket telefonon, hogy vannak-e négy kezes járataik. Ha azt mondják hogy nincs, akkor elkezdenék nézelődni északi irányban, tehát Észak-Dunántúlon, ott már akadni fog jó pár, Veszprém környékén is, pl. Locargo. Náluk van.
2020. febr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

" Suliba 14 évig jártam"

Ebből a 6.-at 5 évig.

2020. febr. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem, technikum ;) , nem jött össze. :)
2020. febr. 17. 11:07
 7/15 A kérdező kommentje:

Itt nincs senki aki felvenne. Locargo meg nem ír 4 kezet. :(


Waberer's -nél meg csak betanításig 4 kéz..


Egyedül meg nem mernék menni 3 hét után.

2020. febr. 17. 11:14
 8/15 anonim ***** válasza:
Duvenbeck. Az meg hogy hol laksz legyen mindegy most, mert ha ennyire be akarod magad korlátozni rossz világ lesz :D Ők csak 4kézbe járnak, és kezdőket is felvesznek, kecskeméti cég.
2020. febr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem ír, még lehetnek 4 kezes járatai..... és vannak nekik, régen legalább is volt olyan munkájuk, amin 2 ember volt... de pl. a V4 Transport is keres, igaz ők Sümegiek, de nincs messzebb mint veszprém
2020. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Elmegyek én messzire is, csak az a baj ha van 5 napos oktatás (vagyis nem baj )és akkor nem tudom, hogy haza menjek naponta majd vissza, vagy bérlejek szállást, drágán,munkásszállókba meg nem bízok sok a -cenzúra-.
2020. febr. 18. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!