Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Aki szeret vezetni, az el...

Aki szeret vezetni, az el tudja mondani, hogy ő mit szeret benne?

Figyelt kérdés

2018. dec. 10. 14:37
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Természetesen autóról van szó, csak valamiért nem jelentek meg a kulcsszavak.
2018. dec. 10. 14:39
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A szabadságot, hogy az egész gépet én uralom, és hogy közben a számomra legkedvesebb hobbimat csinálhatom.
2018. dec. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

szintén amit az előttem lévő írt,szabadság stb

engem nagyon nyugtat (kivéve a dugóban araszolgatás)

2018. dec. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Egyrészt nem vagy kitéve a tömegközlekedés zavarainak késés menet közben elázol , aztán te indulsz akkor és oda ahova akarsz . Este hajnalban klassz időben élmény vezetni , önmagadban vagy tudsz koncentrálni fejleszti a reflexet másik részeit is látod a világból . Amikor nagyobb holmikat veszel egy áldás .
2018. dec. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. imádok vezetni esőben :P
2018. dec. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretek esőben is, meg éjszaka is.
2018. dec. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
37%
én utálom az autót mint a szar én a motoromat szeretem de télen kénytelen vagyok autózni :(
2018. dec. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én tömegközlekedéssel is szeretek utazni nagyon, mert tudok szabadon nézelődni és vadidegen embereket megismerni, de autót vezetni is élmény nekem, mert akkor meg oda megyek és ott állok meg (szinte), ahova / ahol akarok. És tök jól fejleszti szerintem az alkalmazkodókészséget, ezért is szeretek külföldön vezetni.
2018. dec. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Maga a haladás érzete az, ami kicsi koromtól nagyon megfogott. Emiatt nemcsak az autóban szeretek ülni, hanem bármiben, ami gurulásra képes. És vezetni pedig imádok. Ehhez párosult egy nagy adag autóbu*iság, vagyis érdekelnek is az autók, de vezetni is imádom őket. Maga a vezetésben még a kontroll és a döntési jog az, ami nagyon tetszik, és nagyon jól ki tud kapcsolni a vezetés, ilyenkor ha ideges is vagyok valamiért, és beülök az autóba, egyből megnyugszom.
2018. dec. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Eddig utáltam. Igaz csak Budapesten belül vezettem. Most viszont autópályán mentem le vidékre és vissza, este 2,5 óra vezetés. Azt például egészen élveztem.


Ami igazán tetszett, hogy csak munka után este bedobtam magam a kocsiba, hátra a táskámat és 2,5 óra múlva otthon voltam. Korábban egy ilyen út sokkal több idő volt, fél-egy óra csak Pesten belül, 3-4 óra vonatozás, majd 1 órabuszozás megint. Illetve másoknak voltam kiszolgálva. Mások autójában utaztam Oszkáron, elém kellett mindig jöjjön a család. Most meg csak ültem és vezettem.


Vagy hétvégén is csak gondoltunk egyet, bementünk a városba bevásároltunk, elmentünk a mamához, hazaugrottunk majd még elgurultunk a közelben lakó rokonokhoz. Ez tömegközlekedéssel sem lehetetlen de sokkal több idő, sokkal kötöttebb, nyűgösebb.


Visszafelé szintén kényelmesen 8 után elindultam, este 11-re pedig már lezuhanyozva ágyban voltam.

2018. dec. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!