Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy kell kiszámolni, hogy...

Hogy kell kiszámolni, hogy mennyit fogyaszt a kocsi?

Figyelt kérdés

Képlet kellene, hamarosan vizsgázok és a nevem nem tudom, nem, hogy ezt, most.


Kérlek, ne gyertek a kihagyott matekórákkal, diszkalkuliás vagyok egyébként és gki-ból vizsgázok...parázok..


2020. febr. 13. 06:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem kihagyott órákkal jövünk, hanem azzal, hogy ne menj olyan pályára amit nem tudsz normálisan végezni.


Egyébként az elfogyasztott üzemanyagot elosztod a megtett távolság századrészével és megkapod a fogyasztást liter/km-ben.

2020. febr. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha tankolsz 40 litert és méssz 615 km-t, akkor

40:6,15=6.5 .

Tehát a fogyasztásod 100 km-re 6.5 liter.

2020. febr. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi.


#1 akkor menjek donornak? Nehéz ám hülyének lenni matekból, és sajna 4 magán matek tanárom volt akik nem voltak a szakma alján, gyógypedagógus pl. és Ő mondta, hogy nem látott még ilyen tanulót akinek ennyire gyenge a tudása, ha nem lett volna akkor az általánost sem végzem el, nem, hogy lenne érettségim, és hány ilyen lehet még..

Elég sokat gondolkodtam , mire arra jutottam, hogy ezt a pályát kellene kipróbálnom, voltam targoncás, raktáros, laborba is dolgoztam mint laboros ( igen, a számok miatt hagytam ott ), szóval ,bocs.


Na, de ezt pont nem kérték az esettanulmámyba. Sikerűlt.. jee.

2020. febr. 13. 14:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!