Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ezt a dugódíjat hogy kell...

Ezt a dugódíjat hogy kell elképzelni?

Figyelt kérdés
Sehol nem beszélnek arról, hogy aki a belvárosban él, ott van lakása, annak joga van oda hazamenni. Nekem ráadásul dízel autóm van, igaz hogy euro 6-os, jelenleg a legmodernebb. Most akkor én nem mehetek majd haza autóval? Ezt nem nagyon akarom elképzelni.
2019. nov. 27. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Aki dug annak fizetni kell
2019. nov. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D. Brasco ***** válasza:
53%
Ezt a dugodijat ugy kell elképzelni,hogy nem is tudom,de szerintem alsó hangon egy évtizede tervezik,de ennyi idő alatt még egy normalis tanulmány/ötlet/terv nem keszult ezzel kapcsolatban.....ugyhogy szerintem kár ezt tulaggodnod.....
2019. nov. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel csak egy nagyon nagy vonalakban felvázolt koncepcióról van szó, a részletszabályok értelemszerűen nem ismertek. Az biztos, hogy első körben inkább az egyelőre pontosan meg nem határozott zónán kívülről érkező forgalom lesz díjfizetés útján korlátozva, de hosszabb tavon valószínűleg nem lesz tartható az a ma még kimondatlanul is élő szabály, miszerint belvárosban a házam közelében ingyen parkolva autót tartani alapvető jog lenne.
2019. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:
100%
Pár helyen már működik: Stockholm, London, New York... Ha érdekel, utána tudsz nézni, hogyan oldották meg.
2019. nov. 29. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!