Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyibe kerül jelenleg a B...

Mennyibe kerül jelenleg a B kategóriás jogosítvány kiállítása az okmányirodában és miket kell vinnem hozzá?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 10:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szia! Azt hiszem 5.000 FT körül mozog. Amiket kell vinned: Amit megkaptál a Nemzeti Közlekedési Hatóságnál papírt, hogy mindent elvégeztél. Ajánlott még minden papírt amit kaptál (pl. egészségügyi vizsgaigazolás). Odamész csinálnak rólad egy képet webcamera féleséggel és mehetsz útadra, majd küldik postán.
2010. máj. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. máj. 13. 17:32
 3/13 anonim ***** válasza:
Csak 4000. Vizsgaigazolás kell, orvosi alkalmassági, személyi.
2010. máj. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

csősztök!



Most kaptam meg a jogosítvány kiállításához szükséges vizsgaigazolást. a megfelelő doksikat viszem a zokmányirodába. node majd amit adnak az irobába papírt (rajta fénykép, minden) azzal szabad e vezetni? erre még senki nem tudott egyértelmű és értelmes választ adni.

2010. júl. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem szabad vezetni vele! Csak jogosítvánnyal vezethetsz!
2010. júl. 30. 19:45
 6/13 anonim válasza:
hm. ez oké. aláírom. ez a szabály. de magyarázza meg nekem valaki hogy MIÉRT NEM? ha egyszer megvan minden vizsgám, minden papír/okmány megvan, akkor miért baj ha vezet vele az ember? így talán nagyobb az esélye hogy balesetet csinál, mintha megvan a műanyag kártya? sztem erre nincs épkézláb magyarázat. ez megintcsak a bürokrata rencer hagyománya sztem.
2010. júl. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért nem mert HIVATALOS papír kell ami feljogosít a vezetésre, márpedig egy sima papír nem hivatalos, a jogszabályban jogosítvány szerepel, és a rendőrök nem fogadják el azt a papírt, úgyhogy ne is vezess, csak jogsival mert könnyen megszívhatod.
2010. júl. 30. 20:05
 8/13 anonim válasza:
nem kötöszködéskép, de akkor ezekszerint ha az OKMÁNYiroda kiállít egy OKMÁNYT, az NEM hivatalos? De akkor mi? Akkor minek adja? na hétfőn "megcincogtatom" őket ezügyben... :)
2010. júl. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
ja még azt elfelejtettem, hogy mivan akkor, ha nekem AZONNAL vezetnem kell, mondjuk a(z) (új) munkám miatt?
2010. júl. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Semmi, akkor is meg kell várnod a jogsit.De vezethetsz a papírral is ha akarsz, csak akkor ha igazoltat egy rendőr bírságot kapsz, te döntöd el mit csinálsz.

Azzal a lappal csak azt igazolod, hogy neked lesz jogosítványod, hogy folyamatban van a csinálása.

2010. júl. 30. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!