Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogyan kezdjem el így a...

Hogyan kezdjem el így a bónusz gyűjtögetést?

Figyelt kérdés
15 ezer lenne negyedévente nekem 8 hónapos jogsival a régi Swiftre a biztosítás, ez iszonyat sok. Hogyan kezdjem el a bónuszokat gyűjteni?
2016. jún. 23. 20:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez már szarrágás. Ha nincs 4 órányi parkolásra pénzed, vagy ennyire sajnálod, akkor minek kocsi? Az viszi aztán igazán a pénzt. Javítgatni, gumik, alkatrészek...mindig van valami, ami elromlik. Úgy felesleges járművet venned, ha 2000 Ft földhöz vág 4 órányi parkolásért...
2016. jún. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

nem vág földhöz csak utálok pénzt kiadni a kezemből.


amúgy 4 autóból, most ennek a 2. legolcsóbb a biztosítása.

2016. jún. 24. 19:56
 13/14 anonim ***** válasza:

B..ódj meg a 4 autóddal.

Már megbántam hogy válaszoltam. SZóval a negyedik autóra is kéne kötelező, de az már olyan sok.

Írd meg a címedet, hüldök egy vasvillát, hogy legyen mivel szellőztetni a sok pénzt, rád ne rohadjon.


Majdnem annyira sajnállak, mint Győzikét, amikor lepisilte a zebramintás kanapéját a tündibündi szobakutyi...

2016. jún. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nem kéne mert van, csak azt szeretném, hogy a nevemen legyen.... én legyen az üzembentartó. Csak mint írtam, nagyon sok.


Nyugalom, én magyar vagyok. Nem érzed át a helyzetem, ha van pénzed akkor nem szórni kell hanem óvatosan megfontolva gazdálkodni vele. Nem úgy megy, hogy "jaj most 15 negyedévente csak úgy" amikor megy az a felével is....

2016. jún. 25. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!