Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogyan kezdjem el így a...

Hogyan kezdjem el így a bónusz gyűjtögetést?

Figyelt kérdés
15 ezer lenne negyedévente nekem 8 hónapos jogsival a régi Swiftre a biztosítás, ez iszonyat sok. Hogyan kezdjem el a bónuszokat gyűjteni?
2016. jún. 23. 20:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vagy fizeted, és közlekedsz balesetmentesen, vagy valaki a családodból lesz az üzembentartó, akinek már régi a jogsija. Így nyilván kevesebb lenne a bizti, de neked nem lesz bónuszod. Valamit valamiért..
2016. jún. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
eddig úgy volt ,hogy idős néni a üzembentartó akinek nincs jogsija neki 8 ezer havonta....
2016. jún. 23. 20:50
 3/14 anonim ***** válasza:

A jogsi kora számít a legkevesebbet. Az életkor a lakóhely és a biztosítási előélet többet számít. Ha pl. két évig nincs az adott kategóriára biztosításod, akkor is elbukod a bónuszt és A0-ról indul újra.


Sokan a szülőket jegyzik be üzembentartónak, hogy olcsóbb legyen a biztosítás. Aztán ha kinövik a 18-25 éves "hülyegyerek" kategóriát, akkor A0-ban is jóval olcsóbb lesz a biztosítás.

2016. jún. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
#2: A 8 ezer havonta, az kicsit több, mint a 15 ezer/negyedév!
2016. jún. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Beviz Elek ***** válasza:
100%

A többiek leírták hogy hogy működik


A kérdésre válaszolva: köss biztosítást és használd az autót és járj nyitott szemmel. Keresd a bónuszokat, ha látsz akkor vedd fel. Ha nem találsz világító B betűket amit felvehetnél, akkor évente kapsz egyet, erről levélben értesítenek.

2016. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem igaz 5 éves jogsival, 22 évesen, A0-ban kezdve, online kötéssel, éves kártyás fizetéssel nincs 53000FT egy 115 lovas Volvora.

Én azt mondom hogy nézd meg valamelyik alkusz oldalon hogy mennyi, aztán nézd meg az adott biztosító honlapján is, lehet hogy lesz különbség.

Egy kis utánajárással lehet pár ezret faragni.

Én azt mondom fiatalon kezd el, ne család meg gyerek mellett legyen ez nagy teher, hanem akkor már nagy bónusszal úszd meg viszonylag olcsón.

2016. jún. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

bocsi srácok! 8 ezer negyedévre a néninek, nekem 15 negyedév ugyan arra az autóra.


És igen, a tesco parkolóba szoktam a bukkanóknál keresni a bónuszokat ha érted kedves Elek. :D


Nem nagyon vagyok, hülyegyerek, városba megyek elég sokat és minden napra van egy-egy majdnem balesetem, persze nem az én hibámból.... azt hiszik ha Suzuki akkor gyenge és mindig van gondom...

2016. jún. 23. 21:38
 8/14 A kérdező kommentje:
ez borzasztó sok.... 47 ezer egy Suzukira évente??? Ugyan már.
2016. jún. 23. 21:55
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem sok. Aki majmot vesz, legyen pénze banánra.

Mi a f..zt rinyálsz, nekem amikor saját kocsit vettem, nem cágautóval jártam, hiába volt 24 éves jogsim cégautón B10 fokozat, saját (szintén Suzuki) kocsira az első A0 év 35 ezerbe fájt, és ez még a kgfb áremelkedés előtt volt.

Most a sok áremelés után B2-vel 34 ezer. Akkor neked a nyolc hónapoddal és nulla kilométereddel, napi majdnem-koccokkal nem lehet sok az évi 47000.

2016. jún. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
őőő azért rinyálok mert sokba kerül... most ha érzed írok egy példát, városba soha nem megyek be autóval kivéve ha tudok a emberrel parkolóba beszélni vagy épp viszek valakit és akkor megvárom a autóba, hogy ne kellejen még azt a 300 forintot se kifizetni, volt, hogy 4 órát igen 4 órát vártam mert a család bement megnézi a fesztivált, én meg kinn vártam őket. Nem fogok a semmire fizetni. A biztosítás más, mert az kell, de akkor is sok.
2016. jún. 24. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!